Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır? 2020

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Sahte Whatsapp Numarası Nasıl Alınır?

Akıllı cep telefonlarının yaşantımıza girmesi ile birlikte hayatımız oldukça eğlenceli bir hal alırken oldukça da kolaylaştı. İnsanlar arasındaki iletişimin çok daha basit bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. BİP, Messenger ve WhatsApp gibi ücretsiz sohbet uygulamaları SMS kullanımı gereksinimi azalttı. Bu sohbet uygulamalarının bu kadar fazla tutulmasının şüphesiz ki en önemli nedeni sadece yazarak değil aynı zamanda görsel ve işitsel içeriklerle de iletişim kurulabilmesini sağlamasıdır. WhatsApp bu uygulamalar içerisinde en çok kullanıcıya sahip olan uygulamadır. Uygulamanın bu kadar fazla kullanıcıya sahip olması, kullanıcıların farklı amaçları için uygulamanın açıklarını aramalarını da beraberinde getirmektedir. ‘’ Sahte WhatsApp Numarası Nasıl Alınır? ‘’ konusu kullanıcıların en çok merak ettikleri hususlardan bir tanesidir. Bu makalemizde sizlere ve bu konu hakkında ve sahte telefon numarası nasıl alınır detaylı bilgi vereceğiz…

Sahte Numara Nasıl Alınır?

Sahte numara alma işlemini gerçekleştirebilmeniz için Android işletim sistemine sahip bir akıllı cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir. Öncelikle akıllı cep telefonunuza TextNow isimli uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir. Bu uygulama Google Play Store da bulunmamaktadır. Bu nedenle Google’dan aratarak akıllı cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı cep telefonunuza yükledikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bir üyelik almanız gerekmektedir. Üyeliğinizi Google hesabımızla da alabilirsiniz. Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra sizden ‘’area code’’ yazan bu kutucuğu doldurmanızı isteyecek oraya kafanıza göre bir sayı yazıp ardından onaylayabilirsiniz. Onayladıktan sonra size 5 adet numara sunacak, bunlardan 1 tanesini seçip onayladıktan sonra bu numarayı kullanabilirsiniz.

Sahte WhatsApp Numarası Nasıl Alınır?

sahte telefon numarası nasıl alınır?,sahte whatsapp numarası nasıl alınır?,sahte numara nasıl alınır?
Sahte WhatsApp Numarası Nasıl Alınır?

Yukarıda anlatmış olduğumuz sahte numara alma işlemini gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Almış olduğunuz sahte numara ile WhatsApp uygulamasına kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer normal numaranız ile kullandığınız WhatsApp uygulaması üzerinde kayıtlı mesaj ve içeriklerinizin silinmemesi için başka bir numara ile giriş yapmak istemiyorsanız size vereceğimiz uygulama ile bu sorunu çözebilirsiniz. Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarında bulunan Google Play Store uygulamasından Parallel Space isimli uygulamayı yüklemelisiniz. Ardından bu uygulama üzerinden ikinci kez kullanmak istediğiniz uygulamayı yani WhatsApp’ı seçerek almış olduğunuz sahte numara ile giriş yapabilirsiniz.Bu şekilde sahte whatsapp numarası alma sorunuzu cevaplamış oluyoruz 🙂

Sahte WhatsApp Numarası Aldığım Anlaşılır Mı?

Mesaj attığınız kişinin sizin sahte numara aldığınızı ve kim olduğunuzu fark etme ihtimali yoktur. Fakat numaranızın Türkiye’ye ait bir numara olmadığını fark etmesi çok normaldir. Bu durumda size karşı biraz daha tedbirli davranması kaçınılmazdır.

Sahte WhatsApp Numarası İle Neler Yapılabilir?

Öncelikle anlatmış olduğumuz bu işlemin kötü amaçlar için kullanılmamasını temenni ediyoruz. Umarız insanlara zararı dokunacak bir bilgi paylaşmamışızdır. Sahte WhatsApp numarası alarak, arkadaşlarınıza çeşitli şakalar yapabilirsiniz. Güven sorunu yaşadığınız kişilerin anonim bir kişiye karşı nasıl bir tavır takındıklarını kontrol edebilirsiniz. Oyun ve bazı sitelere üye olurken kendi kişisel numaranızı vermek istemiyorsanız bu numara üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir şirket çalışanıysanız ve iletişim kurmanız gereken herhangi bir müşteriyle kendi kişisel numaranız üzerinden iletişim kurmak istemiyorsanız bu numarayı kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

‘’ Sahte Telefon Numarası Nasıl Alınır? ‘’ konusuna cevap verdiğimiz bu makalemizde anlamadığınız herhangi bir konu var ise yorum kısmından bizimle iletişime geçip, tekrar bilgi almak istediğiniz konuları sorabilirsiniz.Ayrıca whatsapp ile ilgili çeşitli bilgilere ulaşmakta isterseniz bu linke tıklayarak whatsapp ile ilgili yazdığımız makalelerimize göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IMEI Numarası Öğrenme 2020 başlıklı makalemizde Android IMEI Numarası Öğrenme, IMEI Numarası Öğrenme ve iPhone IMEI Numarası Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Tarayıcıya Bulaşan Virüs Nasıl Temizlenir? 2020

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478