Rocket League Güncellemesi Yayınlandı!

Rocket League, Psyonix firması tarafından üretilen ve yayınlanan bir oyundur. Çıktığı günden beri çok büyük bir kitleye hitap eden Rocket League, enteresan yapısı ve görsel efektleriyle dikkat çekiyor.

Arabalarla Futbol!

Arabalarla futbol oynama fikri ilk başlarda pek mantıklı gelmiyor ancak oyunun yapısı bunun üzerine kurulu ve sonuç da gayet olumlu oluyor.

Aksiyon türündeki oyun, arabalarla futbol oynayabildiğini bir oyundur. Oyunda mekanik bir topu, kontrol ettiğiniz arabalarla kaleye götürmeye çalışıyorsunuz. Kolay gibi görünse de aslında zorlu bir oyunla karşı karşıyayız.

rockett

Stadyumu dolduran seyircilerin oluşturduğu atmosfer oldukça etkili. Çeşitli arabaların yer aldığı oyunu tek başınıza ya da çok kişili olarak oynamanız mümkündür.

Oyunda taç gibi kavramlar yok ve sahanın kenarlarını pas yapmak için duvar gibi kullanıyorsunuz. Yani, oyunda halı saha mantığı hakim. Oyun 4 kişiye kadar çoklu oynama imkanı sunmaktadır.

1.05 Güncellemesi Geldi!

Çıktığı günden beri ilgiyle takip edilen Rocket League‘de beklenen güncelleme geldi. 1.05 güncellemesinde şu özellikler yer alıyor:

— PC ile oyunu oynayanlar bundan böyle PS4 kullanıcılarına karşı oynamak zorunda kalmayacak.

— “Find New Game” seçeneği tüm dereceli maçların ardından kullanılabilir hale getirildi.

Tüm listeler sıfırlandı oyunun 1.sezonu resmi olarak başlatıldı.

Unranked, Bronze, Siver, Gold ve Platinium ismindeki ligler oyuna eklendi.

Arayüz görsellerinde önemli değişiklikler yapıldı.

Oyun mekaniklerinde iyileştirmeler yapıldı.

Music Player” ismi verilen arayüz tüm oyunlara eklendi.

Oyunun menüsünde ve işleyişinde karşılaşılan birçok hata düzeltildi.

rockettt

E-Spor türünde oyunlara yeni bir soluk getiren Rocket League, listelerle birlikte daha popüler hale gelecektir.

Oyunda yer alan kişiselleştirme seçenekleri, araçları zevkinize göre puanlarınızı kullanarak düzenleme imkanı sunması oyunu daha cazip bir hale getirdi.

Tüm listelerde üst sıralarda yer alan kullanıcılar önemli avantajlardan faydalanacak. Platinium ligde yer alacak isimler ise, sadece dünya genelindeki sıralamada ilk 100 içinde yer alan kullanıcılar alınacak.

Rocket League ile spor ve aksiyonu bir arada yaşayabilirsiniz. Çeşitli araçlarla kaleye topu göndermeye çalışacağınız bu oyunda dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcıya meydan okuma imkanı elde edeceksiniz.

Bakalım güncelleme oyuna nasıl yansıyacak?

Bir önceki yazımız olan FIFA 16'da En Hızlı Futbolcular Listesi! başlıklı makalemizde ea sports, fa 16 yeni bilgiler ve fi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

SOMA Oyun Ön İnceleme

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478