Revols Kulaklık Geliyor!

Teknolojik gelişimler tüm hızıyla devam ediyor. Bu gelişimlerden en önemlileri arasında yer alan akıllı telefonlar artık tüm hayatımızı yönlendiriyor. Yolculuklarımızda can sıkıntısını engelleyen bu telefonlar ile birlikte her an her yerden müzik dinleyip, film izleyebiliyor ve internete bağlanabiliyoruz.

Müzik dinleme konusunda olmazsa olmaz unsurlar arasında yer alan kulaklıklar da gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Kulaklık konusunda kullanıcıların en önemli şikayeti olan kulağı ağrıtma sorununa kökten çözüm geliyor. Revols adı verilen proje ile birlikte kulaklık konusu yeni bir boyut kazanacak.

Kickstarter Üzerinden Başladı!

Kickstarter aracılığıyla başlatılan Revols projesi ile birlikte kulaklığı kendinize göre ayarlayabileceksiniz. Yani bu kulaklıklar kulağınızın yapısına göre şekil alma özelliğine sahip olacak. Bu da muazzam bir sonuç elde etmenizi sağlayacak ve kulağınızın ağrımasını engelleyecek.

Revols, pürüzsüz ve son derece estetik bir şekilde geliştiriliyor. Kulaklığın dış tarafında bulunan şekil alma başlığı bulunan silikon jel ile birlikte kulağınıza göre ayarlanıyor. Bunun yanı sıra kablosuz teknoloji ile çalışacak bu kulaklık, tanıttığınız mobil cihazlardan kontrol edilebiliyor.

revolss

Revols kulaklığı kulağınıza taktıktan sonra sadece tek dokunma hareketi ile kulağınızın şeklini alma işlemi sadece 1 dakikada tamamlanıyor. Bu da en iyi ses deneyimini yaşamanızı sağlıyor. Terlemeye, suya ve esnemelere karşı da dayanıklı olan bu kulaklık, dışarının gürültüsünü de mükemmel bir şekilde kesiyor.

Revols kulaklıkta Onyo marka sürücüler kullanılıyor. Ürünü satın almanız durumunda şarj aleti de birlikte geliyor. Kulaklığın 8 saate kadar pil ömrü bulunuyor. Bunun yanı sıra Revols Revive adı verilen şarj paketiyle birlikte 6 saat daha ekstra kullanım imkanı sunuyor. Bu da toplamda 14 saat pil ömrü anlamına geliyor. Ürünü kulak içi ya da kulak arkası kullanabileceğinizi de belirtelim.

Revols kulaklık Android, iOS ve Microsoft ile uyumlu çalışıyor. Bluetooth 4.1 ile kullanılan kulaklık, cihazlara kısa zamanda bağlanıyor. Ürünün siyah, mavi, beyaz, kırmızı, pembe, yeşil gibi renk seçenekleri de bulunuyor.

Revols kulaklık, Kickstarter üzerinden bağış yapanlar için 2016 Haziran ayında satışa çıkacak. Satış fiyatı 300 Dolar olacak kulaklığı Kickstarter üzerinden minimum 169 Dolar ödeyerek almanız da mümkün.

Bir önceki yazımız olan TAG Heuer Connected Tanıtıldı! başlıklı makalemizde akıllı saat, lüks akıllı saatler ve tag heuer akıllı saat hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi Pad 2 Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478