Respawn İki Yıldır Yeni Bir Star Wars Oyunu Üzerinde Çalışıyor!

Electronic Arts 2013 yılında tüm Star Wars oyun evreninin kontrolünü ele alınca serinin geçmiş ve geleceğini anlatan, evrenin hikayelerini genişletmeye yönelik oyunları piyasaya süreceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre Respawn Entertainment (ki biz bu firmayı bugünlerde Titanfall serisinden biliyoruz) da Star Wars evreninde geçen bir oyun hazırlıyor.

Yapılan açıklama herhangi bir oyun görseli, ismi, ya da videosu içermiyor. Fakat iki yıldır bu firmanın neden üçüncü şahıs nişancı (TPS) temalı bir oyunun yapımı için bir çok animatör ve programcı işe aldığına da ışık tutmuş oluyor. Ki bu projenin Titanfall’ın yeni bir devam oyunu olmadığını biliyoruz. Bu arada 2014 yılında Respawn God of War 3 ile çok ses getiren yönetmen Stig Asmussen’i işe almıştı.

Bu duyurunun ışığında nasıl bir oyun bekleyebiliriz? Belki de Boba Fett temalı bir oyun bizleri bekliyor. Ya da SwTOR sonrası olayları anlatabilirler. Şu an ne Asmussen, EA, ne de Respawn detaylı bir açıklama yapmadı. Belki de hiç bilmediğimiz bir karakteri galaxide oradan oraya koşturup duracağız ve tanıdığımız yüzlerle yolları kesişecek. E3 başladığı zaman bir teaser ile bizleri şaşırtma potansiyeli olan Respawn belki de çok başarılı bir iş ortaya koyacak.

Bir önceki yazımız olan Google Play Filmler Kullanımı ve Fiyatları başlıklı makalemizde Google Play Filmler Android Kullanımı, Google Play Filmler Fiyatları ve Google Play Filmler İOS Kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Huawei P9 Fiyatı Kesinleşti!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478