Android Telefonlar İçin Popüler Hashtag Uygulamaları!

Paylaştığımız içeriklerin daha çok kullanıcıya ulaşması için kullandığımız Hashtag yani etiketler sayesinde daha çok takipçi sayısına ulaşabilmenin yanı sıra, beğenileri de artırmış oluruz. Ancak bu hashtag’leri aşırı veya alakasız kullandığımızda ise, hesabımızın popülerliğini istemeden de olsa azaltabiliriz. Böyle bir durumla karşılaşmamak içinse, Android telefonlar için en iyi Hashtag uygulamalarını bilmekte yarar var.

instatag

Android’te yer alan bu popüler hashtag’lardan ilki, Letstag uygulaması. Letstag uygulamasının üst tarafında yer alan arama kısmına girilen kelimeye göre popüler hashtag’ları bulup popüler olan hashtagları listeleyip paylaşabiliyorsunuz ve kolayca popüler oluyorsunuz.

Android telefonlar için popüler hashtagları bulmak için kullanılabilecek bir diğer uygulama ise, ‘TagsForLike’ uygulaması. Bir zamanlar ücretsiz olan bu uygulamada ise, paylaşmak istediğiniz etiketleri menüler yardımıyla seçerek kopyalıyor ve göndereceğiniz hashtag’lere ekliyor ve bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşmasına da olanak sağlıyorsunuz.

Twitter hesabınızın popüler olmasını sağlayacak bir diğer uygulama ise, instagram hesabınızı kullanarak paylaşım yapabileceğiniz Wisetag uygulaması. Bu uygulamanın içerisinde bulunan hashtag özelliğiyle çeşitli etiketlemeler yaparak fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

wisetag

Bu uygulamalar içerisinde hesabınızın popülerliğini artırmak için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama ise, InstaTags4Likes uygulaması. Oldukça şık bir ara yüzü bulunan InstaTags4Like’ın oldukça ilgi çekici bir uygulama olduğunu söylemekte yarar var.

Android telefonlarda twitter’ı kullanırken daha çok kişiye ulaşmak için kullanılabilecek son ilgi çekici uygulama ise, TAGstagram uygulaması. Bu uygulamada gösterilen hashtag’lerden istediğiniz üzerine tıklayıp grup oluşturabilir ve bu sayede daha çok kişiye ulaşarak daha popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Android 6.0 Güvenlik Güncellemesi! başlıklı makalemizde android, android 6.0 güvenlik güncellemesi ve android 6.0 marshmallow hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Mercedes Benz GLS’nin Özellikleri Tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478