Pokemon Sun ve Moon’dan Yeni Fragman!

Daha önce de söz verildiği gibi Pokemon Sun ve Moon duyuruları bugün yapıldı ve yayınlanan yeni fragman hem daha önceden var olan Pokemon’ların yeni fromlarını, hem de yep yeni Pokemon’lar ile oyundaki yeni özellikleri ilk kez tanıtıyor.

Sun ve Moon’daki en yeni özelliklerden biri Alola formları belki de (Alola yeni haritanın ismi bu arada). Bu form daha önceden var olan Pokemon’lara hem yeni bir görünüm hem de yeni bir özellik katıyor. Bunların en dikkat çekici olanları Vulpix ve Sandshrew ile evrimleşmiş formları olan Ninetales ve Sandslash. Kendi türlerine buz türü de eklenen bu Pokemon’lara herkes bir an önce sahip olmak isteyecek. Executor’un yeni Alola formundan bahsetmeden geçmek olmayacak gibi. Boynu adeta bir zürafa gibi uzayacak olan Executor da çok enteresan görünüyor. Tür olarak çimen/psişik yerine çimen/ejderha haline gelecek Executor.

untitled-2-1470059198210_large

Fragmana baktığımızda bir çok yeni Pokemon görebiliyoruz. Minior ve Gumshoos dışında Oricorio’nun farklı stillerini de incelemek mümkün. Fragmanın sonuna doğru toprak türünde olan Mudbray ile Fomantis ve evrimleşmiş formu Lurantis’i yeni bir saldırı olan Solar Blade kullanırken görüyoruz.

Diğer yeniliklerden Z-Hareketleri adı verilen birşey ile Pokemon’lar artık yeni türde saldırılara da sahip olabilecek.

Pokemon Sun ve Moon 18 Kasım’da 3DS için satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Hearthstone'un Yeni Macera Paketi One Night in Karazhan Geliyor! başlıklı makalemizde blizzard, hearthstone ve one night in karazhan hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung’un Yeni Gear VR’ı Eski Telefonları Da Destekleyecek!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478