Pokemon Sun ve Moon’dan Yeni Fragman!

Pokemon Go ile ortalığı kasıp kavuran The Pokemon Company Nintendo 3DS için geliştirdiği yeni Pokemon oyunu Pokemon Sun ve Moon için bugün yeni bir fragman yayınladı. Roket takımı yerine Team Skull adı verilen kötüler ile bir çok Pokemon hakkında görüntüler içerek fragmanı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Pokemonlardan su türünde olan Wishiwashi ve Pyukumuku ile üçüncü yeni Pokemon olan çimen ve peri türündeki Morehull’u fragmanda görebiliyoruz.

Bununla birlikte bulunduğu yere göre farklı şekillere bürünecek olan Meowth, Marowak, ve Raichu’nun yeni formları da fragmanda var. Alola adı verilen bu formlar öncekilere benzer görünüyor fakat yeni özelliklere sahip olacaklar. Örneğin Raichu’nun Alola formu Surge Surfer adı verilen bir saldırı ile kuyruğunu bir sörf tahtası gibi kullanarak elektrik saldırısı yapabilecek.

Fragmandaki bir başka detay ise Team Skull’ın tanıtımı. Bu grubun büyük liderleri Plumeria ve Guzma ile birlikte diğer elemanları da görme fırsatımız oluyor. Alola bölgesinde terör estirecek bu takımı yerle bir etmek en büyük görevimiz olacak oyunu oynarken.

Pokemon Sun ve Moon 18 Kasım’da Amerika’da, 23 Kasımda da İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak.

 

Bir önceki yazımız olan Quantum Break Steam'e Geliyor! başlıklı makalemizde Microsoft, PC ve quantum break hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Facebook indirin ve arkadaşlarınız ile bağlantı kurun.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478