Oyun Oyna Ödüller Kazan – “Mecedes-Benz Vito ile Yola Çık”

“Vito ile Yola Çık”,  iPhone 6, iPad Air ve iPad Mini kazan

  • Mercedes-Benz Türk’ün “Vito ile Yola Çık” oyununa katılan oyuncular, Türkiye turu yaparken, karşılarına çıkan soruları da yanıtlayarak hediye kazanma şansını yakalıyor.

 vito

Mercedes-Benz Türk, Facebook HTA sayfasından başlattığı yeni oyunu “Vito ile Yola Çık” ile hem eğlendiriyor hem de birbirinden keyifli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

30 dakikada 30 şehri gezebilecekler

Tüm mobil cihazlarla http://bit.ly/VitoileYolaCik adresi üzerinden “Vito ile Yola Çık” oyununu oynayabilecek katılımcılar, Türkiye turu yapan Mercedes-Benz Vito’ya eşlik ederek 30 şehri yaklaşık 30 dakikada sanal olarak gezebilecekler.

Oyucular ayrıca, animasyon Türkiye haritası üzerinde yapılan ziyaretlerde İstanbul’dan Trabzon’a, İzmir’den Mardin’e kadar pek çok şehir hakkında “nerede ne meşhur, hangi şehirde ne yenir, nereler görülebilir” gibi enteresan bilgileri de öğrenebilecekler.

Soruları cevapla, hediyeleri kazan

Oyuna katılanların hediyeleri kazanmak için tek yapmaları gereken ise karşılarına çıkan soruları yanıtlamak. Şehirleri gezenken, her şehir hakkında sorulan 5’er soruya doğru cevap vererek, görevleri yavaş yavaş tamamlayan oyuncular, doğru cevapladıkları her soru ile ve arkadaşlarını oyuna davet ederek puan kazanacaklar. Oyun süresi boyunca toplanan puanlar ile en yüksek puana ulaşan ilk 3 katılımcı; iPhone 6, iPad Air veya iPad Mini kazanma şansını yakalayacak.

Bir önceki yazımız olan Yeni Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri başlıklı makalemizde Whatsapp bilinmeyen özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Çocuklarda Teknoloji Bağımlılığı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478