Overwatch’ın Yeni Haritası Eichenwalde Beta Sunucusunda!

Eylül ayında gelecek yamayla oyuna eklenmesi beklenen yeni Overwatch haritası Eichenwalde’yi denemek ister misiniz?

Eichenwalde an itibarıyla Overwatch Beta test sunucusuna yüklenmiş durumda. Oyunun bu sürümü Blizzard’ın oyuna ileriki tarihte getireceği yamaları test ettiği bir sürüm. Geçtiğimiz hafta büyük bir güncelleme ile karakter dengeleri arasında bir düzenleme, Competitive Play modu için 2. sezon içeriği, ve bazı kelimelerin belirli cümlelerle değiştirilmesi için gereken ayarlayın yapılandırılması gibi bir çok yenilik eklenmişti.

Eğer Overwatch’ın PC sürümüne sahipseniz ve test sunucusını henüz ayarlamadıysanız Battle.net programındaki Play butonunun üzerindeki menüye tıklayarak PTR: Overwatch seçeneğini seçerseniz tüm test sunucusunu bilgisayarınıza kurabilir ve yukarıda bahsettiğimiz değişmeler ile yeni harita Eichenwalde’yi siz de deneyebilirsiniz.

Oyunun yönetmeni Jeff Kaplan’ın forumlarda paylaştığı bir mesajında yeni haritanın hem Quick Play, hem de Competitive oyunlarında oynanabildiğinden bahsetmişti. Sadece Eichenwalde’de oynamak istiyorsanız özel bir Brawl da test sunucusuna yüklenmiş durumda. Bu Brawl’da sadece Eichenwalde haritası karşınıza gelecek.

Ek olarak iki adet Reinhardt efsanevi kıyafetini de test sunucusunda görebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan World of Warcraft: Legion'da Karazhan'a Dönmeye Hazır Mısınız? başlıklı makalemizde karazhan, legion ve return to karazhan hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

World of Warcraft: Legion’da Karazhan’a Dönmeye Hazır Mısınız?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478