Overwatch Oyun Sonu Videoları Büyük İlgi Görüyor!

Daha çıkalı bir hafta oldu ama Overwatch gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Oynadıkça bağımlılık yapan, karakterleri keşfettikçe oyunda daha çok ısınmanızı sağlayan bir oyun Overwatch. Blizzard yine yapacağını yaptı ve oyuncuları bilgisayar başına bağlamayı bir kez daha başardı.

Overwatch’ı en kısa haliyle 6 vs 6’lık haritalarda iki takımın kıyasıya mücadele ettiği LoL ve DotA gibi MoBA tarzı oyunların FPS’ye dönüştürülmüş versiyonu olarak tanımlasak yanılmış olmayız. Daha çok Team Fortress’a benzerliği ile biliniyor aslında. Fakat her bir karakterin öyküsü, taktikleri, her haritada farklı işlevlere bürünebilen oyun tarzı yakalaması aslında Overwatch’ı bu kadar iyi yapan etken.

Şüphesiz ki Overwatch’ın en güzel özelliklerinden bir tanesi her oyun sonunda o oyundaki en iyi anları, daha doğrusu en çok hasar vererek gelen ölümler gibi bir kaç sahneden derlenmiş videonun tüm oyundakiler tarafından izlenebilmesi. Bu özellik oyunu oynarken bu videoya girebilmek için hırslanmanızı sağlaması açısından önemli olduğu gibi izlemesi eğlenceli olduğu da aşikar.

Bu videolar çok ilginç anlara sahne olabiliyor. Fakat Torbjörn isimli heronun yaptıkları belki de en enteresanlarından biri. Bunlara bizim erişimimiz yok ama CorbotAnimations isimli Youtube kanalı UnderWatched isimli yeni yayınlarından bu ilginç sahneleri animasyona dönüştürerek ana temayı yansıtmayı başarıyor. Torbjörn kule dikebilen bir hero. Kendisi aslında yeterince güçlü silah kullanımını başarıyor fakat diktiği kuleler kendisi öldükten sonra bile oyunda kalarak onu öldürenleri de yok etmeye devam edebiliyor. Bu zaman zaman diğer oyuncuları çileden çıkarıyor fakat izlemesi gerçekten komik anlara sebep oluyor.

Overwatch satın almak ve oynamak için blizzard.com adresini ziyaret edip Overwatch linkine tıklamanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Mirror's Edge: Catalyst'ten Son Fragman! başlıklı makalemizde 2016 yılında çıkacak oyunlar, catalyst ve mirrors edge hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

iPhone 7 Böyle Görünebilir!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478