Oppo Ace 2 Eva Tasarım Detayları

Oppo Ace 2 Eva

Kısa bir süre önce tanıtımı ve duyurusu yapılan Oppo Ace 2 EVA markanın özel bir sürümü olarak satışa sunulacak. Marka tarafından yeni paylaşılan görüntüler telefonun aşağı yukarı neye benzeyeceğini de gözler önüne seriyor. Oppo markası akıllı telefon sektörüne yakın geçmişte giriş yaptı. Kısa sürede de gerek çıkardığı cihazların özellikleri, gerekse de uygun fiyat politikası ile büyük beğeni topladı. Her kullanıcıya hitap eden geniş perspektifli model aralığı da ayrıca büyük bir avantaj.

EVA sürümünün sınırlı sayıda üretileceği biliniyor. Bu da yeni modele karşı müşterilerde daha fazla merak uyanmasına yol açıyor. Henüz cihaz hakkında çok fazla bilgi vermeyen marka telefonun nasıl görüneceğine dair bazı tasarım görüntüleri yayınladı.

Oppo Ace 2 EVA Nasıl Görünecek?

Oppo Ace 2 Eva

Markanın başkan yardımcısı olarak görev yapan Shen Yiren, Çin’e özel bir sosyal medya kanalı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Bu açıklamada da yeni modelin duyurusunu yaptı. Ancak modelin ne tarz özelliklere sahip olacağı, nasıl görüneceği ya da lansmanının ne zaman yapılacağından bahsedilmemişti. Yakın zamanda ortaya çıkan Oppo Ace 2 EVA görseli ile cihazın nasıl görüneceğine dair bir fikir verir nitelikte.

Akıllı telefonun ne tür teknik özelliklere sahip olacağı hala bilinmiyor. Firma görüntüsünün dışında henüz net bir açıklama yapmış değil. Ancak yayınlanan görüntüden birtakım detayları ayırt edebilmek mümkün. Cihazın normal Ace 2 modelinden çok farklı olması beklenmemekte. En azından şirketin donanımsal özellikleri benzer düzeyde tutacağı düşünülüyor. Ancak tasarım anlamında EVA modeline özel birtakım değişikler yapılması söz konusu.

4 Arka Kamera

Cihazın yayınlanan arka kapak fotoğrafında yuvarlak bir alan içerisindeki dört kamera dikkat çekiyor. Normal Oppo Ace 2 modelinde 16 MP ön kamera; arkada ise 48 MP ana kamera ve 8 MP + 2 MP + 2 MP üç kamera daha bulunuyordu. EVA modelinde de açıkçası kameranın benzer olması bekleniyor. 256 GB’a kadar dahili depolama alanı seçeneği sunan bir alt model 650 dolar + vergiler üzerinden satışa sunulmuştu. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu yeni serinin ise ufak farklılıklar sebebiyle biraz daha pahalıya satılması beklenebilir.

Bir önceki yazımız olan Oneplus 7t Ve 7t Pro Satışa Çıktı başlıklı makalemizde Oneplus 7t Ve 7t Pro hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Oneplus 7t Ve 7t Pro Satışa Çıktı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478