Online Çiçek Sepeti Gönderimi

Eskiden her semtte çiçekçi olmazdı, olsa bile çok çeşitli çiçekler olmazdı. Ama artık devir değiştir her semtte, hatta neredeyse her mahalle de birbirinden güzel çiçeklere sahip çiçekçiler var. Şimdi diyeceksiniz ki işlerim o kadar yoğun ki işyerinden akşam 9 a kadar dışarıya çıkıp çiçek alamıyorum, hediye bakamıyorum. Herkesin evinde, işyerinde bilgisayar, internet var. Hatta bunları bir kenara bırakın artık herkesin elinde interneti olan akıllı cep telefonları var. Girersin hemen çiçek siparişi alan bir internet sitesine binlerce çiçekten birini seçip sevdiğine gönderirsin. Üstelik nakit ödemene bile gerek yok. Adamlar kredi kartından parayı çekip dünyanın neresinde olursa olsun sevdiğine istediğin çiçeği gönderiyorlar. Çiçek siparişi vermek için saatlerce uğraşmana bile gerek yok. Üç beş tıkla bu işi kolayca halledebilirsin. Hadi durma sende sevdiğini belli etmek için internetten çiçek sepeti siparişi verebilirsiniz.

Bir çok erkek aslında çok sever ama çoğu zaman sevdiğini belli edemez. Annesine, babasına, eşine, çocuğuna sevgisini esirgemese de sevdiğini belli edemediği için bir çok şey yarım kalır. Sevgiliyken sevgilimize bir çok tatlı söz söyleyip onu mutlu etmek için çeşitli hediyeler alırdık. Peki ya evlendikten sonra çok özel günler dışında ona ne zaman hediye aldık ya da onun için ne zaman çiçek siparişi verdik. Sanırım epey uzun zaman geçti onu gerçekten mutlu etmeyeli. Demek ki sadece boş boş sevmek yetmiyormuş. Seviyorsak eğer kesinlikle sevgimizi belli etmemiz lazım. Belki arada sırada söylenen güzel bir söz, alınabilecek güzel bir hediye, bazen de alınabilecek bir çiçek onu mutlu etmeye yeter de artar bile. Eskiden toplum olarak özel günler önemser en azından o günlerde sevdiklerimize hediye ya da çiçek alırdık. Son zamanlarda artık bu özel günleri de önemsemez olduk. Sevdiklerimizi ne kadar mutlu edersek inanın biz de o kadar mutlu oluruz. Onlara değer verdiğimizi anlarlar. Şu kısacık dünyada mutlaka sevdiklerimize onları ne kadar sevdiğimizi belli etmeliyiz bunu onlara göstermeliyiz. Çiçek sepeti siparişleriniz için www.cicekmarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

cicek-370

Bir önceki yazımız olan Turkcell Ücretsiz, Sınırsız Müzik Paketi başlıklı makalemizde cep telefonuna bedava müzik indir, telefondan bedava internet ve telefondan bedava internet turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

HTC One M10 Özellikleri Hakkında Bilgiler Ortaya Çıktı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478