One Plus 3’ün Render Görüntüleri Sızdı!

2013 yılında kurulmuş olsa da, One Plus, mobil sektörde belli bir öneme sahip olan markalardan biri olmayı başardı. One Plus’ın bu kadar başarılı olabilmesinin en önemli nedenleri ise, tasarım çizgisi ve performans özelliklerinin yanı sıra, geliştirdiği performans stratejisi elbette.

Oldukça kısa bir sürede bu kadar büyük bir başarı yakalayan One Plus’ın piyasaya sürdüğü telefonların ardından gündemde kalma çabasının bir sonucu olarak yeni modeli olan One Plus 3’ü çıkaracağını duyurması birçok takipçisini de heyecanlandırmış durumda.

Bu gelişmelerin ardından da, tanıtımının 2016 yılının ortalarında yapılması ve satışa sunulması beklenen One Plus 3’ünün render görüntüsü belirsiz bir kaynaktan sızdırıldı. Sızdırılan bu görüntülerde One Plus 3’ün teknik özellikleri, çıkış tarihi veya fiyatı gibi bilgileri hakkında henüz hiç bir bilgi bulunmuyor. Ancak sızdırılan render görüntülerinden One Plus 3’ün kaba ancak şık bir tasarıma sahip olduğu ve görüntülerde net bir biçimde görülmese de, kapak kısmının metal olarak tasarlandığını söylemek mümkün.

One Plus 3

Bununla beraber, büyük boyutlarda tasarlanan ve metal bir arka kapak özelliğinin One Plus 3’e dayanıklı ve kolay kullanım kazandıracağını söylesek te, dezavantaj olarak telefonun biraz ağır olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu render görüntülerinin sahte olabileceğini de göz önünde bulundurmakta yarar var. Bu nedenle de kesin yargılara varmaktan kaçınmak gerek. Bu görüntülerin ardından resmi açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu.

 

 

Bir önceki yazımız olan LG G5 Teknik Özellikleri Ve Tanıtım Tarihi! başlıklı makalemizde lg, lg g4 ve LG G5 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG G5 Teknik Özellikleri Ve Tanıtım Tarihi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478