Nokia 235’in Görsel Özellikleri Ortaya Çıktı!

Daha önce Nokia’nın HTC One A9’a benzeyen bir telefon ürettiğine dair haberler basında yer almıştı. Bu haberlerin ardından ilk defa bu gün ortaya çıkan bazı görseller ve yeni gelen teknik özellik bilgilerinin bu haberi doğruladığını söylemek mümkün.

Adının RM-1182 kod adına sahip olan ve adının Nokia 235 olduğu söylenen bu yeni cihazın 3G bağlantı özelliğiyle geleceği, çift sim karta sahip olacağı ve ayrıca arka kamerasında ise LED flaş özelliği bulunacağına ilişkin gelen bilgilerin yanı sıra, cihazın görsel özelliklerine dayanarak verilen bilgilerden ise cihaz kalınlığı 10.9 mm olarak gelecek diyebiliriz.

3.5 mm ses çıkışı ve USB-Type C portuna sahip olacak olan yeni Nokia 235’in sağ tarafında ise ses ayarlarının yanı sıra, güç/ekran kilidine ait butonlar bulunacak. Cihazın sol tarafında ise büyük bir çift sim kart giriş bölmesi bulunacak.

Nokia yeni

Bununla birlikte, cihazın metal mi, yoksa polikarbonat olarak mı üretildiği konusu netlik kazanmış değil çünkü görsel özelliklerden bu özellik ne yazık ki anlaşılamıyor. Nokia XL’ın 5 inç lik ekran boyutuna sahip olmasına rağmen, yeni model olan Nokia 235’te ekran boyutu 4 inç olarak tasarlanmış.

Apple’ın 4 inç lik telefon duyurusundan sonra, 4 inç lik ekrana sahip olan 2. telefon modeli olan Nokia 235’in kullanıcılar tarafından ilgi görüp görmeyeceğini ise zaman gösterecek. (kim bilir, belki de kullanıcılar yoğun ilgi gösterip herkesi şaşırtır.)

Bir önceki yazımız olan Asus, Yeni Telefonu Pegasus 5000'i Duyurdu! başlıklı makalemizde Asus ve Pegasus 5000 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Asus, Yeni Telefonu Pegasus 5000’i Duyurdu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478