Netflix Türkiye’ye Sonunda Geldi!

Son yıllarda Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında çeşitli platformlarda görmeye alıştığımız tartışmaların ardından gelen haber, herkesi oldukça şaşırtmış durumda.

Netflix yetkilisi Reed Hartings’in dün itibarıyla Las Vegas’ta düzenlenen CES 2016 fuarında yaptığı açıklamaya göre Netflix bundan sonra 130 ülkede daha kullanıma sunuldu ve bu ülkelerden biri de Türkiye. Bu açıklamaya göre, artık Türkiye’deki kullanıcılar da dizi ve film içeriği olarak oldukça zengin bir platform olan Netflix’i kullanabilecek.

Bu açıklamaya göre, siz de Netflix.com’ a girip üye olduktan sonra istediğiniz her türlü içeriği izlemeye başlayabilirsiniz. Üstelik Netflix’ in üye olunan ilk ay için ücretsiz kullanım süresine sahip olduğunu özellikle belirtmekte de fayda var. Bununla birlikte Neflix’in üyelik için 18 yaş sınırı koyduğunu da söyleyelim.

Netflix 2

Netflix’te temel, standart ve Premium olmak üzere üç farklı pakete üyelik seçeneği bulunmakta. Bu üyeliklerin fiyatı ise 26.99, 33.99 ve 40.99 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu paketleri ise Visa, Mastercard veya paypalınızla kolayca satın alabilirsiniz. Temel, standart ve Premium paketlerin birbirinden ayrılan en önemli özelliği ise standart, yüksek ve ultra yüksek görüntü kalitesine sahip olması. Ancak tek özellikleri bununla da sınırlı değil. Bu paketlere göre hesaba erişebilen kişi sayısı da değişiyor. Örneğin temel paketi satın aldığınızda sadece bir yayını, standart paketi satın aldığınızda 2 yayını, Premium paketi satın aldığınızda ise 4 yayını seyredebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Netflix’te binlerce filmin bulunduğunu da belirtmek gerek.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Twitter 140 karakteri Sonunda Kaldırıyor! başlıklı makalemizde 140 karakter ve twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

MediaTek dünyanın ilk hepsi bir arada giyilebilir cihaz yongasını geliştirildi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478