Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir?

Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir?

Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir?

Netflix, son birkaç yıl içerisinde hayatımızda çok önemli yer edinen, dijital bir televizyon platformudur. Kullanıcılara dizi ve film tarzı video içeriklerini en kaliteli şekilde izleyebilme imkânı sağlamaktadır. Ücretli bir platform olduğu için içeriklerin indirilmesini çeşitli algoritmalar yardımıyla engellemektedir. Bu engellemeleri aşmak isteyen kullanıcılar Netflix dizilerini ve filmleri nasıl indirilir konusu hakkında bilgi edinmek istemektedir.

Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir? – Programsız

Netflix kullanıcılarına aylık ödeme periyotları yardımıyla ücretli hizmet veren bir platformdur. Ücretli hizmet verdiği için sitesinde ya da uygulamasında yer alan içeriklerin indirilebilmesini engellemek için birçok yöntem kullanmaktadır. Bu nedenle herhangi bir programdan yardım almadan içerik indirmek mümkün değildir.

Netflix kullanıcılarına indirme hizmeti sunmaktadır fakat bu hizmet sadece uygulama üzerinden daha sonra izleyebilmek amacıyla gerçekleşmektedir. Bilgisayarın ya da mobil cihazın kendi hafızasına normal video formatları ile içerik indirmeye müsaade etmemektedir. İndirmek istediğiniz içeriğin açıklama kısmında bulunan indirme butonunu kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilir, izleyebilmek için ise yine uygulamanın İndirilenler sayfasını kullanabilirsiniz.

Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir? – Programlı

Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir?

Netflix içeriklerinin indirilmesini engellemek için birçok yöntem kullanmaktadır. Fakat bu engelleme yöntemlerini aşabilen bir program mevcuttur. Bu program bilgisayar üzerinden hizmet vermektedir. Program FreeGrapApp firması tarafından geliştirilmiştir, programın ismi Free Netflix Download’dır. Kullanımı ise oldukça basittir.

  • Programı https://freegrabapp.com/product/free-netflix-download/ linki üzerinden indirebilirsiniz. Google arama motorunda Free Netflix Download şeklinde arama yaptığınızda da karşınıza çıkmaktadır.
  • Programı bilgisayarınıza kurunuz. Kurulum işleminin ardından programı başlatınız ve Netflix üyelik bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız.
  • İndirmek istediğiniz Netflix içeriğinin linkini kopyalayınız.
  • Free Netflix Download programına giriniz, sol üst köşede bulunan Paste butonuna tıklayınız.
  • Seçmiş olduğunuz içerik programın sayfasında görüntülenecektir. İçeriğin üzerindeki Ayarlar simgesini kullanarak içeriğin hangi kalitede inmesini istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Ardından yanında bulunan Download butonuna tıklayarak, seçmiş olduğunuz içeriğin indirme işlemini başlatınız.

Netflix Dizileri ve Filmleri Nasıl İndirilir? – Ücretsiz Hesaplar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Netflix ücretli olarak hizmet veren bir platformdur. Bu sebeple birçok kullanıcı bu hizmetten mahrum kalabilmektedir. Birçok internet sitesi üzerinden ücretsiz netflix hesapları ya da bedava netflix hesapları şeklinde hesaplar dağıtılmaktadır. Bizde okurlarımıza bu sitelerden edindiğimiz hesapları paylaşmaktayız. Eğer ücretsiz hesaba ihtiyacınız varsa aşağıdaki mavi linke tıklayarak hesaplara ulaşabilirsiniz.

BEDAVA NETFLİX HESAPLARI 2020 – GÜNCEL

Bir önceki yazımız olan Netflix Dizileri Nasıl İndirilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478