Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?

Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?

Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?

Gün içerisinde iş ve eğitim yaşantımız nedeniyle birçok dizi ve filmi izlemeye fırsat bulamamaktayız. İnternetin hızla yayılması sonrasında bu sorunumuza çözümler üretilmiş, geleneksel medya olarak görülen televizyon artık internet için hizmet vermeye başlamıştır. Birçok dizi artık sadece internet üzerinden yayınlanmak için üretilmeye başlamıştır. Bizlere bu hizmeti sunan en önemli platform ise Netflix’tir. Dünya genelinde hizmet sunan platform, birkaç yıldır ise ülkemizde etkin bir şekilde kullanılmaya başlamış. Hatta bu yıl içerisinde Türkçe dizi çekimlerine de başlamıştır. Dünya genelinde büyük beğeni toplamış, dünya gündemine damga vurmuş film ve dizilerinde izleyiciyle buluşmasında önemli aracı olmuştur. Bu kadar fazla kullanıcıya sahip olması ‘’ Netflix Dizileri Nasıl İndirilir? ‘’ tarzında aramaların sayısının artmasını da beraberinde getirmiştir. Bu makalemizde sizlere bu konu hakkında bilgi ve tavsiyelerde bulunacağız…

Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?
Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?

Netflix Dizileri Programsız Olarak İndirilebilir Mi?

Netflix gibi internet kullanıcılarına ücretli olarak dizi ve film izleme hizmeti sunan platformların dizilerini programsız olarak indirmek mümkün değil gibi gözüküyor. Bu hizmet karşılığından belli bir ücret alan bir platformun, kullanıcılarına sunduğu içeriklerin ücretsiz olarak indirilmesi ve kullanılmasına engel olmak için çeşitli önlemler alması gayet normal karşılanmalıdır. Bu nedenle Netflix platformu, sitesi üzerinden programsız ve eklentisiz olarak dizi indirebilme konusunda sistemini tamamen kilitlemiştir. Diğer film platformlarında yaşanan site açıklarının kendi siteleri üzerinde yaşanmaması için mümkün olan tüm tedbirleri almışlardır. Şuan için programsız olarak video indirme mümkün olarak gözükmese bile, sitenin kaynak kodlarının detaylı olarak incelenmesi sonrasında sitede açıklar bulmak mümkündür. Fakat şuan için bilinen bir açık bulunamamıştır. Bu nedenle bu yöntemi bize bir sonuç vermeyecektir.

Netflix Dizileri Eklenti Yardımıyla İndirilebilir Mi?

Netflix, daha önce seyahat ve iş gezilerimiz esnasında dizi ve film izlemekten geri kalmayalım diye, mobil cihazlarımız için çevrimdışı izleme özelliğini getirmişti. Bu özellik kısa süre önce Windows 10 kullanıcıları içinde yayınlandı. Artık bilgisayar kullanıcılarının da seyahatler esnasında rahatlıkla dizi ve filmlerini izleyebilecek olması sevindirici bir durum olurken, indirilebilecek içeriklerin kısıtlanmış olması ve bunun yanında Windows 10 kullanmayan kullanıcıların bu özellikten faydalanamıyor olması ‘’ Netflix Dizileri Nasıl İndirilir? ‘’ sorusunun internet üzerinde sıklıkla aratılmasına neden olmuştur.

Opera tarayıcısı kullanıcılarına Skyload eklentisi yardımıyla dizi ve filmlerin indirilebilmesi imkânını sunmuştur. İçeriği indirebilmek için yapılması gereken ise Netflix hesabınıza giriş yapıp, indirmek istediğiniz dizi ya da filmi oynatmaya başlamaktır. Eğer bir netflix hesabınız yoksa aşağıda linkini vereceğimiz ‘’ Bedava Netflix Hesapları 2020 ‘’ konusundan bir hesap edinebilirsiniz. Kaldığımız yerden devam edecek olursak, oynatmaya başladığınız içeriği indirebilmeniz için öncelikle Skyload eklentisini kurmanız gerekmektedir. Kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra, tarayıcınızın sağ üst kısmına bir simge eklenecektir. İndirmek istediğiniz içeriğe oynatmaya devam ettiğiniz taktirde, bu simge üzerinde yeşil bir ışık yanacaktır. Işık yandıktan sonra o simgeye tıklayarak indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Netflix Dizileri Nasıl İndirilir?

Bedava Netflix Hesapları 2020 isimli makalemize göz atmak isteyen okurlarımız, buraya tıklayabilirler.

Netflix Dizileri Nasıl İndirilir? Sorusuna cevap verdiğimiz bu makalemizde anlattıklarımız sonrasında anlamadığın ya da merak ettiğiniz konular olursa yorum kısmına yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bedava Netflix Hesapları 2020 başlıklı makalemizde Bedava Netflix Hesapları 2020 ve Ücretsiz Netflix hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Silinen Word Belgesi Nasıl Geri Getirilir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478