Need For Speed Hakkında Yeni Bilgiler!

Efsane oyun serisi Need For Speed, Electronic Arts firması tarafından çıkarılan ve yıllardır tüm dünyada ilgiyle takip edilen bir yarış oyunudur. Klasik yarış oyunlarının içeriğini değiştiren Need For Speed ile yarış oyununun için kovalamaca ve macera ögeleri de eklenmiştir.

nfs1

 

 E3 2015’te Tanıtıldı!

Yeni Need For Speed oyunu, E3 2015 etkinliğinde tanıtıldı. Bu etkinlikte oyunun ilk fragmanının yanı sıra oynanış videosu da yayınlandı.

Need For Speed‘in bu yeni oyununda daha çok Underground etkileri göze çarpıyor. Yani, bu oyunda da sokak yarışları ve polis kovalamacasının ön planda olduğu görülüyor.

Yeni Bilgiler

Need For Speed‘in son oyunu 3 Kasım 2015 tarihinde PS4, Xbox ve PC platformları için satışa sunulacak. Bu yeni bilgilerde oyunda yer alan arabaların resimleri yer aldı. Birçok arabanın geçen oyunda yer aldığı görüldeü ancak not olarak devamı var ibaresinin yer alması da dikkatlerden kaçmadı.

Need For Speed konusunda ortaya çıkan yeni bilgilerden biri de oynanış konusu oldu. Buna göre, oyunda 5 farklı oynanış seçeneği yer alacak. Bu seçenekler; stil, hız, modifiye ve geliştirme, yasa dışı ve ekip.

nfs2

 

Oyun seçeneklerinden olan hız, oyunda yüksek adrenalin yaşamak isteyen oyuncular için geliştirilmiş bir seçenektir. Stil ise, aracınızı yanlara doğru kaydırma imkanı elde edeceğiniz daha estetik bir sürüş imkanı tanıyan seçenektir.

Need For Speed oyuncuları için en dikkat çekici seçenek ise, modifiye ve geliştire seçeneğidir. Bu seçenekte oyun oynayacak olan oyuncular, kazandığı puanlar ile araçlarını istedikleri gibi modifiye ederek, geliştirme imkanı elde edecekler. Ekip seçeneğinde ise, tek başınıza olmayıp arkadaşlarınızla birlikte zorlu ortamlardan kurtulmaya çalışacağınız seçenektir. Yasa dışı modu ise, oyuncuların en fazla eğleneceği ve polisten kaçma üzerine dayalı olan seçenektir.

Need For Speed‘in en yeni oyunu büyük bir heyecanla beklenmektedir. Bugüne kadar seride yapılmış oyunlar arasında, en fazla seçeneğe ve gelişmiş imkanlara sahip olacağınız oyunun çıkmasına kısa bir süre kaldı.

Need For Speed‘in bu yeni oyunuyla da tüm dünyada ses getireceği düşünülüyor. Bakalım oyun, eleştirmenler ve oyuncular tarafından beğenilecek mi?

Bir önceki yazımız olan MoBu Google Play'de! başlıklı makalemizde mobil, mobil oyunlar ve MoBu hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Sim Kartları Yenileniyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478