Mushroom Wars: Space Oyun İncelemesi

Zillion Whales firması tarafından üretilen Mushroom Wars: Space oyunu çıktı ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Mobil oyun platformunda üretilen oyun, dikkat çekici özelliklere sahip.

Farklı Strateji!

Mushroom Wars: Space oyunu, belli bir senaryo çevresinde gelişen farklı bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Play Station Network oyunları arasında dikkat çekenlerden olan Mushroom Wars: Space‘de farklı haritalar üzerinden mücadele gerçekleştiriyorsunuz.

Mobil dünyasında merakla beklenen oyunlar arasında yer alan Mushroom Wars: Space oyunu, Play Station‘da yer alan oyunun mobil sürümü olarak dikkat çekiyor.

warss

Hikayeye Devam!

Cesur olmasıyla dikkat çeken Mushroom halkını yönlendirmeniz ve ülkenizi savunmanız gerekiyor. Dünya’ya çok uzak olan bu medeniyette geçtiğimiz oyunda başlayan hikayeye devam ediliyor. Silahlar ve farklı stratejiler ile oyuna adeta bağımlı olacaksınız.

Oyunun çevrimiçi çoklu oyuncu modu ile birlikte 2 ile 4 oyuncudan oluşan hareketli dövüşler gerçekleştiriyorsunuz. Bu noktada eğer isterseniz arkadaşlarınızla mücadele ediyorsunuz, isterseniz de bilgisayara karşı mücadele edebiliyorsunuz.

Farklı Yaratıklar!

Dünya dışında yer alan bu medeniyette birbirinden farklı yaratıklar sizleri bekliyor. Bu yaratıklarla baş etmeniz gerekmekte. Mushroom Wars: Space oyunu, bir mobil oyun olmasına rağmen hikaye bütünlüğü ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Mushroom Wars: Space oyununda grafiklerin geçen oyuna göre daha düzeldiği görülmekte. Ayrıca çevrimiçi modda yaşanan sorunlar da çözülmüş gibi görünüyor. Bunun yanı sıra açılan çeşitli turnuvalar da oyuna heyecan katmakta.

warsss

Oyunda fazla puan toplamanız durumunda birbirinden gelişmiş silahları edinip, kahramanlarınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Eğer oyunun ilk versiyonunu oynadıysanız, bu bölüm gerçekten sizi etkisi altına alacaktır.

Mushroom Wars: Space oyunuyla birlikte bilinmeyen bir gezegende macera dolu bir yolculuğa çıkma şansı elde edeceksiniz. Uzayın derinliklerinde yer alan bu dünyadaki yerinizi ayırmanızı öneririz.

Android ve iOS’ta!

Mushroom Wars: Space oyununu Google Play Store ve iTunes‘ten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Böylece Android ya da iOS işletim sistemine sahip olan tüm mobil cihazlarınızda oyunu oynama şansı elde edebilirsiniz.

Mushroom Wars: Space ile heyecanlı anlar yaşayacaksınız. Dilediğiniz her yerden bu oyunu oynayabilir ve zaman geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Oyunlarda Para Harcama Dönemi Bitti!!! başlıklı makalemizde android, apnana ve apnana kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Dünyanın En Küçük Bilgisayarı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478