MoBu Google Play’de!

Apple için üretilen ve çıktığı ilk 5 günde “Apple editörlerinin seçimi” olmayı başaran MoBu artık Google Play için de geldi.

Macera Başlıyor

Panteon firması tarafından geçtiğimiz hafta iOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilen MoBu son derece dikkat çekici bir oyundur. Oyunda, iştahlı fakat çok tembel olan goril MoBu‘nun aç olmasına karşı verdiği savaş konu alınıyor.

mobuu

 

Düşman MaGu

Oyunda kahramanımız olan MoBu açlığıyla savaşırken, diğer yanda Vodoo büyücüsü olan MaGu‘nun yaptığı büyülerle işi çok daha zor bir hale geliyor. Karanlık ormanlara giren MoBu‘yu yönlendirmek ise sizlere kalıyor.

MaGu‘nun yaptığı büyüler sonucunda zehirli bataklıklar, alevler saçan volkanlar gibi engeller MoBu‘yu bekliyor. Oyun, ilk turlarda son derece basit gibi geliyor ve turlar hızla geçiliyor ancak ilerledikçe son derece zorlaşıyor.

Oyunun Bölümleri

MoBu, 3 farklı haritada 45 farklı bölüm içeriyor. İlk haritayı geçmekte pek zorlanmasanız da sonraki aşamalarda son derece zorlanacaksınız. Oyun, çok tutulduğu için kısa zamanda güncellemenin geleceği de açıklandı.

MoBu oyununda önümüzdeki haftadan itibaren “Altın Tapınak” adıyla gelecek 15 zorlu bölüm eklenecek. Bu bölümü geçmek son derece zor ve zaman alacak gibi görünüyor.

mobuuu

Oyunun İstatistikleri

MoBu, ilk yayınlandığı andan itibaren iTunes‘te fazla indirme sayısına ulaştı. Apple editörlerinin seçimi olması nedeniyle iyice popüler olan MoBu, en çok aranan uygulamalar listesinde ise 1 numarada yer alıyor.

MoBu ile ilgili dikkat çekici bir istatistik ise, Panteon‘un yayınladığı grafikte yer alıyor. Buna göre MoBu, 5 gün içerisinde 6 milyonu aşkın kez başarısız olmuştur. Oyunda tüketilen muz miktarının ise şimdiden 7,5 milyonu aştığı belirtilmektedir.

Artık Google Play’de

MoBu 3 Eylül itibariyle Google Play‘de oyuncularla buluştu. En popüler mobil oyunlar listesinde kısa zamanda zirveye çıkan bu oyun, Google Play‘de de fazla tercih edilecek gibi görünüyor.

MoBu: Macera Başlıyor oyunu beklenmedik bir ilgiyle karşılandığı için firmanın sıklıkla güncelleme yayınlaması ve bölüm sayısını kısa sürede arttırması bekleniyor. Oyunun sürükleyici olması ise, adeta bağımlılık yaratıyor. İnsanlar MoBu‘yu yönlendirirken zamanın nasıl aktığını fark etmiyor.

Siz de cihazınıza MoBu‘yu indirerek bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Metrobüs: Race in İstanbul iOS'ta! başlıklı makalemizde 3d efektler, android ve boğaz köprüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Uyku Düzeninizi Ölçek İçin Cihaz Yaptı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478