Mirror’s Edge: Catalyst’ten Son Fragman!

Mirror’s Edge 2008 yılının sonunda piyasaya sürüldüğü zaman çok yankı uyandırmıştı. Sürekli kaçmak zorunda kalıp, binadan binaya atlayarak serbestçe Glass şehrinde istediğimiz yerden kaçabildiğimiz bir esneklik sağlıyordu. Ama oyunun en önemli özelliği baş rolünde Tomb Raider dışında çok da alışkın olmadığımız bir şekilde kadın karakterin olmasıydı.

Devam oyunu hakkında bir çok spekülasyondan sonra tam 8 yıl ara ile yeni oyun Mirror’s Edge: Catalyst Electroic Arts etiketi ile yeni bir fragman daha yayınlayarak bir kez daha fanları heyecanlandırdı. Fragmanda hikayenin kaldığı yerden nasıl bu oyuna bağlandığını,serbest koşmanın bu sefer nasıl hissettirdiğini, ve biraz da yakın saldırı tekniklerini görebiliyoruz.

Aslında oyunun 24 Mayıs tarihinde piyasaya çıkması gerekiyordu fakat EA DICE oyunu son haline hazırlamaları için biraz daha zaman vermek istediği için oyun 7 Haziran’da Playstation 4, XBox One, ve PC için piyasada olacak.

 

Bir önceki yazımız olan PS4 ve Xbox One İçin Batman: Return to Arkham Duyuruldu! başlıklı makalemizde arkham asylum, arkham city ve batman hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Warcraft Setinden Yeni Video!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478