Minecraft Yeni Oyunlarla Geliyor

Dünyanın en fazla oynanan oyunundan biri olan Minecraft yeni bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Dünya üzerinde en çok oynanan oyun mutlaka Minecrafttır. Genel olarak ne tarzda eklenti ya da ne tarzda mod gelse oyun oynanmaya devam etmektedir. Bazı okullarda gelişimi desteklediği için Minecraft oynatılmaktadır. Durum bu şekilde olunca bu çılgın büyüyerek devam etmektedir. Her zaman olduğu gibi yeni oyunun da grafikleri iyi ölçüde değil, fakat oyunun içeriği muazzam olduğu için oynanacak gibi durmaktadır.
Minecraft’ın yapımcısı olan Mojang firması, fakat yeni oyunun yapımcılığı Telltale Games üstlenmektedir. Firma oyunun reklamını yapabilmek amacıyla bir video serisi hazırlamaktadır. Çarşamba günü yayınlanan ilk videoya bakılacak olursa Minecraft özünden hiçbir şey kaybetmemiş ve çok güzel özellikler almış olduğunu gözlemlersiniz. Tanıtım videosu toplamda 5 bölümden oluşan ve ilk bölümün adı ‘The Order of the Stone’ olmuştur. Bir hikaye üzerinden oyunun nasıl oynandığı gösterilmektedir. Aynı zamanda ise oyunun tanıtımı içerisinde bulunan ünlü komedyen John Hodgman’ın sesi geçmektedir. Yeni videonun ise 10 Ekim tarihinde izlenebilecek olması beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan NBA 2K16'dan Rekor Satış Başarısı ! başlıklı makalemizde 2K Sports, anıl koldaş yazıları ve nba 2k16 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

NBA 2K16’dan Rekor Satış Başarısı !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478