Minecraft: Story Mode Yeniliklerle Geliyor!

Telltale Games tarafından yayınlanan Minecraft serisinin son oyunu olan Minecraft: Story Mode Sonbahar ayında oyuncularla buluşacak. İlk bölümün çıkış tarihi net olmasa da bir kaç ay içerisinde oynanabilir olması bekleniyor. Seriyi takip edenlerin heyecanla beklediği oyunla ilgili yeni bilgiler bu heyecanın artmasını sağlıyor.

Karakter Seçimi!

Minecraft oyunlarında karakter seçimi oyuncular tarafından yapılmıyordu. Minecraft: Story Mode oyununda ise karakter seçim hakkı oyunculara verilmiş durumda. Bu da Telltale Games firmasının çıkardığı oyunlar içerisinde bir ilk olacak.

Minecraft: Story Mode oyunu karakter seçimi ile ilgili gelen yeni bilgilere göre, oyunda hem erkek hem kadın birçok karakteri seçme şansına sahip olacağız. Bu da oyunun takipçilerini memnun eden bir gelişme olarak lanse ediliyor.

minecraftt

Ses Gelişimi!

Oyun içi sesler konusunda yeniliğe imza atan Telltale firması, ses aktörlerine yer verme kararı aldı. Bu da oyunu olumlu yönde etkileyerek Minecraft’ın oyun evrenine yepyeni bir boyut kazandıracak gibi görünüyor.

Minecraft: Story Mode oyununda baş erkek karakterleri Patton Oswalt, baş kadın karakterleri ise Catherina Taber seslendirecek. Bu isimler seslendirme dünyasında tanınan isimler ve seslendirmeleriyle oyuna renk katacaklar.

Parça Parça Oyun Geleneği Sürüyor!

Telltale Games tarafından yayınlanan oyunların geneli parça parça yayınlanıyor. Minecraft: Story Mode oyununda da bu gelenekten ödün verilmiyor. Oyunun ilk parçasnın bir kaç ay içinde çıkması bekleniyor.

Oyunun devam bölümlerinin de kış dönemiyle birlikte çıkması amaçlanıyor. İlk bölüm yayınlandıktan sonra diğer bölümler de hızlı bir şekilde yayınlanacaktır diye düşünüyoruz.

Oyun, Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3, Wii U, PC, Mac, iOS ve Android gibi hemen hemen bütün alanlarda piyasaya çıkacak ve oyunseverler ile buluşacak.

minecrafttt

Mobil Versiyonu Yenilendi!

Minecraft: Story Mode ile birlikte mobil sürümde de önemli yenilikler karşımıza çıkacak. Yeniliklerin özellikle grafik anlamında olması bekleniyor. Bunun yanı sıra bölümler konusu da yenilenmiş durumda. Ses konusunda da gelişmeler olacak gibi görünüyor.

Sadece PC ya da oyun konsolları değil, mobil platformlarda da çok tutulan oyunun yeni versiyonu, seriyi takip edenlerden tam not alacak ve oyun eleştirmenlerini de memnun edecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Fallout 4 Heyecanı! başlıklı makalemizde fallout, fallout 4 hakkında bilgiler ve fallout 4 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fallout 4 Heyecanı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478