Microsoft Launcher Yayınladı!

Teknoloji devi Microsoft tüm hızıyla atılımlara devam ediyor. Kendi işletim sistemiyle mobil dünyada dikkat çekmeye başlayan Microsoft, bunun yanı sıra iOS ve Android platformları için yeni uygulamalarını yayınlamaya devam ediyor. Firma, bu iki işletim sisteminin pazar payından gelir elde etmek istiyor.

Windows Mobile ile ön plana çıkmaya başlayan Microsoft, mobil uygulamalarda kaliteyi ön plana çıkarıyor. Microsoft’un kaliteli uygulamalarından Android ve iOS kullanıcıları da zaman zaman faydalanıyor. Firma, Android işletim sistemi için test ettiği Arrow Launcher adı verilen Launcher’ını geçen ay duyurmuş ve Beta olarak testlere başlamıştı.

Beta Süreci Başarılı Geçti!

Microsoft tarafından yaklaşık 1 aydır Beta testleri uygulanan Arrow Launcher uygulamasının test aşaması oldukça başarılı geçti. Firma, bugünden itibaren uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yayınladı.

arrow

Arrow Launcher uygulaması, Microsoft Garage projesi içerisinde ön plana çıkıyor. Basit kullanımı ve hızıyla ön plana çıkan uygulama ile birlikte gelecek en önemli yeniliklerden biri ise, kısayol atama özelliği olacak Böylece Microsoft cihazlarda bulunan Kontrol Merkezi sistemini Android cihazda yaşama imkanı elde etmeniz mümkün olacak.

Arrow Launcher uygulaması ile birlikte kişiselleştirme konusunda da önemli artılar elde etmeniz mümkün olacak. Bu uygulamayı indirdikten sonra cihazınızın sizin alışkanlıklarınıza daha uygun bir hale gelmesi mümkün olacak. Yine bu uygulama sayesinde iOS işletim sisteminde bulunan Flat tasarımına benzer bir tasarım elde edebileceksiniz.

Microsoft işletim sistemine sahip cihazların görselliği ve menüsü konusuna hakim olan kullanıcılar Arrow Launcher uygulamasından faydalanabilecekler. Böylece Android işletim sisteminizde Microsoft rahatlığı elde edebileceksiniz. Son derece basit ve hızlı kullanıma sahip olan uygulama, işlemcinizi de fazla zorlamayacaktır.

Arrow Launcher uygulamasını Google Play Store ile anında indirebilir ve cihazınıza kısa sürede kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Microsoft firmasının mobil işletim sistemlerine yönelik yatırımları devam edecek gibi görünüyor. Firma artık sadece kendi işletim sistemini geliştirmekle kalmayıp iOS ve Android platformlarda da uygulamalarıyla söz sahibi olacak gibi görünüyor.

Bakalım Android işletim sistemi için üretilen Arrow Launcher uygulaması beklenen ilgiyi görecek ve istenilen indirme rakamlarına ulaşabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan HTC One M9e Resmen Tanıtıldı! başlıklı makalemizde htc, htc akıllı telefon ve htc one m9e fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Snapchat Güncel Haliyle Karşınızda! 2017

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478