Microsoft Büyük Donanım Etkinliğine Hazır

Microsoft Ekim ayındaki etkinliğinde Microsoft Band, Surface Pro 4 ve yeni Lumia’ları tanıtacak. Gelen bilgilere göre Microsoft büyük donanım etkinliğine hazır.

Eylül ayında Microsof, Ekim ayındaki düzenlenecek Microsoft büyük donanım etkinliği öncesinde IFA 2015 ekinliğinde bir basın etkinliği düzenleyecek. Bu etkinlikte giriş ve orta düzeyde Lumia cihazlarının tanıtılması bekleniyor.

Çinli WPDang sitesi tarafından sızdırılan büyük donanım etkinliği iddiası popüler teknoloji sitesi Verge tarafından da onaylandı. Microsof büyük donanım etkinliği sırasında Surface Pro 4 tablet bilgisayarlar tanıtılacak. son teknoloji  Lumia 950 XL ve Lumia 950 akıllı cihazlar, Microsoft Band 2 ve bu zamana kadar ortaya atılmamış olan ve daha ince bir tasarıma sahip olan XBOX One tanıtılacak.

Microsoft büyük donanım etkinliği sırasında tanıtılacak olan yeni cihazlar teknolojinin son noktasını oluşturan cihazlar arasında sayılıyor. Birçok kişinin merakla beklediği etkinlik IFA 2014 sırasında Lumia 830, Lumia 735, Lumia 730 cihazlarının duyurusunu gerçekleştirmişti. Microsoft büyük donanım etkinliği sonrasında cihazların satışlarının çok yüksek olması bekleniyor. Aynı şekilde diğer cihazların da satışlarının ciddi derecede yüksek olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Blackberry Akıllı Telefonu Kasım 2015'te Geliyor! başlıklı makalemizde Blackberry akıllı telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Windows 10’lu Samsung Tablet Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478