Lumia’ların Yeni Kamera Özellikleri

Microsoft geçtiğimiz yıllarda NOKIA’yı satın aldı ve üretimlerine Lumia adıyla devam ediyor. Lumia’nın son işletim sistemi Denim, Lumia modellerinden 930, Icon, 1520, 640 ve 640 XL modellerine geldi. Lumia telefonlarının Avrupa pazarında eski şöhretine kavuşması için bu sisteme eklemeler yapamaya devam ediyor. Lumia çalışanlarının Denim’e yaptığı son güncellemeler sonucundan Lumia Camera’ya yeni özellikler kazandırıldığını keşfettik.

Henüz BETA aşamasında olan Lumia Camera’nın (LC) beğenilen yönleri fotoğrafları hızlı çekmesi ve 4K video teknolojisini barındırması. Windows Phone 10’a sahip telefonlarda bu uygulama güncellendi ve bahsettiğimiz beğeni toplayan özellikler bu cihazlara geldi.

Aynı zamanda Lumia cihazlarının en önemli uygulamalarından olan Office Lens ile Lumia Camera’nın daha çabuk bağlantı kurabilmesi için LC’nin menüsü yenilendi. Yenilenen bu menü sayesinde uygulama başladığında da aynı olan pro ayarlar LC nin performansını arttırıyor.

Bildiğiniz üzere telefon pazarının öncüsü olarak uzun yıllar hayatımızda bulunan NOKIA smart phone döneminde Android işletim sistemli telefon çıkarma girişimlerinde çok geç kalmış,pazarda kaybedilen büyük güç sonrası şirket Microsoft’a satılmıştı…

Bir önceki yazımız olan Bugünden itibaren Windows Phone üzerinden Whatsap'ta sesli arama yapılabilecek başlıklı makalemizde manşet ve Whatsap sesli arama Windows hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Facebook Moments Uygulaması Avrupa’da Neden Kullanılamıyor?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478