Lost Echo Mobil Oyununa Yoğun İlgi!

Mobil oyun sektöründe oyun geliştirici firmaların rekabeti her geçen gün daha da zorlaşıyor. Her ne kadar, dev şirketlere alışmış olsakta, sektörde yavaş yavaş küçük çaptaki oyun firmalarının adlarını da duymaya başlayacağımız kesin.

Sahip olduğu grafikler sayesinde adından söz ettiren Lost Echo oyunu, yapılan yeniliklerin ardından Android platformuna sunuldu bile. Mobil oyun sektöründe her geçen gün sunulan yeni oyunlar sektörü oldukça geliştirmiş durumda. Genel olarak oyun sektöründe dev şirketlerin adını duysakta, küçük çaplı firmalardan biri olan Lost Echo’nun firmanın ilerde tasarlayacağı oyunlar için de referans olacağını söyleyebiliriz.

Yunanistan’da faaliyet gösteren küçük çaplı stüdyolardan biri olan KickBack’ın geliştirdiği oyunun oldukça iyi olmasının yanı sıra, iki yıl kadar önce geliştirilerek İOS platformuna sunulan  ve kullanıcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan oyunun, artık Android platformunda da oynanabileceğini belirtelim.

lost echo

Lost Echo adlı mobil oyunun daha çok grafik ve kalite açısından öne çıktığını belirtmek gerek. Oyunun içeriği ise oldukça basit: Tıkla-ilerle şeklinde oynayabileceğiniz oyunda, yaptığınız tercihler sayesinde iki farklı senaryodan birini seçmiş oluyorsunuz ve doğal olarak oyunun gidişatı da değişmiş oluyor. Lost Echo’nun Android telefonlar için hazırlanan sürümünde, yeni bölümler, müzikler ve görsel özelliklerle karşılaşacağınıza da belirtmek gerek. Oldukça iyi bir şekilde yenilenen Lost Echo oyununun fiyatı ise 8,71 TL. Grafik özellikler açısından oldukça iyi bir oyun olan Lost Echo’nun kullanıcıların ilgisini çekeceğini de şimdiden söylemek gerek.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'tan Yeni Özellikler! başlıklı makalemizde anlık mesajlaşma, whatsapp ve whatsapp android güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Teröristler Fransa Saldırısı İçin PS4 Üzerinden mi Mesajlaştı?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478