LiteWire’ı Yanınızda Taşıyarak Telefonunuzu Hızlı Bir Şekilde Şarj Edebilirsiniz!

Cep telefonlarımızın batarya kapasitesi her ne kadar oldukça iyi olsa da, bazen günlük gereksinimlerimizi karşılamakta zorlanabiliyor. Bundan dolayı da dışarda telefonumuzu şarj edebilmek için yanımızda şarj aleti taşımak zorunda kalabiliyoruz. Telefonların şarj sorununu bilen firmalar ise, her geçen gün farklı çözüm yolları bulmaya çalışıyorlar.

Telefonların şarj sorununa çözüm bulmak isteyen firmalardan biri olan bir Kickstarter kuruluşu şimdiye kadar gördüğümüz şarj aletlerinin en gelişmiş şekli olan LiteWire’ı üretti.

Oldukça şık bir görünüme sahip olan kablosuz şarj aleti LiteWire’ın çift girişi bulunuyor. Bundan dolayı da, Android ve İOS telefonlar için ayrı ayrı üretilmesine gerek kalmamış. Böylece telefonunuzun markası ne olursa olsun, LiteWire’ı kullanarak telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Ayrıca, LiteWire’ın üstün özelliği sadece bununla sınırlı değil. Lite Wire şarj aleti sayesinde telefonunuzu normal şarj aletinden iki kat daha hızlı sürede şarj edebileceksiniz. Bundan dolayı LiteWire’ın hızlı şarj edebilmesinin özellikle de dışarıdayken işinizi oldukça kolaylaştıracağını söyleyebiliriz.

Lite Wire’ı kullanmadığınız zamanlarda sahip olduğu kapak kısmı sayesinde Lite Wire kablosunun uç kısımlarını kapatarak koruyabiliyorsunuz. Kapak kısmının bir diğer özelliği de, taşınma işini kolaylaştıracak şekilde basit bir anahtarlığa dönüşebilmesi. Ayrıca LiteWire’ın 1.8 metrelik diğer bir klasik modelinin bulunduğunu da belirtelim. Üretilmek için şu an Kickstarter’da bağış toplayan LiteWire, hedeflediği bağış rakamına ise çoktan ulaştı bile. Yeni şarj aleti LiteWire’ı görmeye hazırlanın.

Bir önceki yazımız olan Video Yazdırmak Artık Mümkün! başlıklı makalemizde gif yazan yazıcı, hareketli fotoğraf basan yazıcı ve Kickstarter hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İPhone 6c’nin Çıkış Tarihi Netleşmeye Başladı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478