LG Yeni Akıllı Saati Geliyor

Güney Koreli üreticinin yeni tasarımı olan LG akıllı saat, FCC tarafından onaylandı.

LG G Watch R ve LG Watch Urbane kullanıcılarının beğenisini alan yuvarlak ekranlı saatler bu sene yerini tekrar diktörtgen ekranlara bırakıyor. LG tarafından tanıtımı yapılan yuvarlak ekranlı saatler, diktörtgen stil ve LG akıllı saat özelliği ile tekrar karşımıza çıkacağından daha şimdiden merak konusu oldu. LG akıllı saat tanıtımı için ön onayın alınması ile artık gözler LG tanıtımına yöneltildi.

Güney Koreli firma tarafından geliştirilmiş olan akıllı saat Amerika’da FCC tarafından onaylandı. LG akıllı saat yeni tasarımı birçok kullanıcı tarafından şimdiden beğeni toplamaya başladı bile. Gelen bilgilere göre yeni akıllı saat LG-VC200 model numarası ile sunulacak. LG akıllı saat LTE sürümüne sahip olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Android wear işletim sistemi ile çalışacak olan yeni akıllı saat, Bluetooth 4.0 teknolojisi ile desteklenecek.  LG akıllı saat aynı zamanda CDMA şebekesini de destekleyecek özellikte olacak.

Bir önceki yazımız olan Yeni Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri başlıklı makalemizde Whatsapp bilinmeyen özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İşte Android M’in Gerçek İsmi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478