LG G4 Kalemle mi kullanılacak ?

lg-g4-stylus-kalem

LG kısa süre önce markaları arasına bir yenisini ekledi. “G Pen” ismindeki bu yeni markasıyla LG’nin üst segment cihazlarında (büyük ihtimalle LG G4) stylus benzeri bir kalem kullanması bekleniyor.
Çinli web sitesi ITHome’un verdiği bilgilere göre LG, G4 te kullanması muhtemel bu kaleme stylus benzeri özellikleri de ekleyerek doğrudan Samsung’un Galaxy Note 4’üne rakip olmayı hedefliyor.

Elbette LG’nin G3 serisinde yaptığı gibi G3 Stylus isimli ayrı bir model yönetimini kullanarak G4 Stylus veya G4 G Pen gibi bir yolu izleyebilir. Ancak sırf amiral gemisini değiştirmemek için G3’ü bölerek Stylus isimli kalemi olan farklı bir model yapmak ne kadar doğru tartışılır. Kesin olan bir şey var ki o da, Bu yöntemin satış rakamlarına bakıldığında başarılı olmadığıdır.

Bu sebeple olacak ki LG, yeni amiral gemisi G4’te kullanmak üzere G Pen ismini almış olabilir.

Bir önceki yazımız olan 5.5 inç Ekranlı ve Alüminyum Gövdeli Samsung Galaxy S6'nın Görüntüleri Sızdırıldı! başlıklı makalemizde Samsung Galaxy S6, samsung galaxy s6 fiyatı ve samsung galaxy s6 incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Internet Explorer yerini ‘Spartan’a bırakıyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478