LG G3’e Marshmallow Güncellemesi!

LG’ nin G3 modeli için Marshmallow güncellemesi bu gün itibarı ile Polonya’da ortaya çıktı. LG’ nin Polonya Facebook sayfasında yaptığı paylaşım sayesinde ortaya çıkan bilgilerle duyurulan güncelleme ile ilgili olarak paylaşılan bilgilerin kullanıcıları şimdiden heyecanlandırdığını da söyleyelim.

lg-g3-marshmallow-guncellemesi-

LG’ nin G3 modeline olan güncellemenin ilk olarak LG D855 modeline geleceği ve daha sonra da LG’ nin diğer cihazlarına dağıtılacak. Marshmallow güncellemesinin ülkemize geliş tarihi olarak ise 2016’nın ikinci haftası ya da Ocak ayının sonlarına doğru gelmesi öngörülüyor.

Güncellemenin getireceği yenilikler ise ilk olarak kullanılan ara yüzde. Tamamen stabil bir hale gelen bu ara yüzün yanı sıra, telefonun performansının da önemli derecede artacağını söyleyebiliriz. Ayrıca güncellemeyle birlikte gelen Doze Modu sayesinde telefonunuzda bulunan ve uzun süredir kullanılmayan uygulamalar kapatılarak pil tasarrufu yapılıyor ve böylece şarjınız daha uzun süre dayanabiliyor. Diğer yenilikler ise, geliştirilmiş ‘rahatsız etme’ modu, ses profiline eklenen sessiz modu,( bu sayede telefonu daha önce sessize almak için kullandığınız kesintiler özelliğini kullanmanıza gerek kalmamış olacak.) gelişmiş uygulama izinleri, kameraya akıllı çekim modu özelliği, doğrudan paylaşım yapmanızı sağlayacak Direct Share özelliği.( hatırlayacağınız gibi daha önce bir şey paylaşmak için öncelikle paylaşılacak uygulamayı ve daha sonra kiminle paylaşılacağını seçmeniz gerekiyordu ki artık buna gerek kalmamış olacak. Onun yerine sık paylaşılan uygulama ve kişi kombinasyonları önerilerinden birini seçerek paylaşım yapabileceksiniz.)

 

 

Bir önceki yazımız olan Android N Sürümünde Bulunacak Olan Özellikler! başlıklı makalemizde android, android marshmallow ve android n hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Android N Sürümünde Bulunacak Olan Özellikler!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478