LG G3’e Marshmallow Geliyor!

Teknoloji devi LG, özellikle televizyon piyasasına adeta damga vurmuştu. Yatırımlarının bir kısmını akıllı telefon pazarına aktaran LG firması, ilk dönemlerde oldukça başarılı olsa da sonraki modellerde uyguladığı yüksek fiyat politikası nedeniyle beklenen rakamları elde edememişti.

Güney Koreli teknoloji devi firma, geçtiğimiz yıl amiral gemi modeli olarak piyasaya sürdüğü G3 modeli için Android 6.0 Marshmallow dağıtmaya hazırlanıyor. Firma, daha önce bu yılın amiral gemi modeli G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini dağıtmaya başlamıştı.

Polonya’da Dağıtıma Başlanacak!

LG tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, güncelleme için G4 modeliyle aynı politika izlenecek. Bu ay içinde ilk olarak Polonya‘da kullanıcılara sunulan LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, LG G3 modeli için de ilk olarak Polonya’da sunulacak.

Güncellemenin kullanıma hazır olduğunu ve gerekli testlerin başarıyla uygulandığını bildiren firmanın Polonya yöneticilerinden Jaroslaw Bukowski, G3 güncellemesi için hiçbir sorun olmadığını da sözlerine ekledi. Güncellemelerin ilk olarak Polonya‘da dağıtılmasının da ülkedeki satış rakamlarını olumlu etkileyeceği belirtildi.

lgg

Güncelleme Aralık’ta Dağıtılacak!

LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin ilk olarak Polonya‘da dağıtılacağı kesinleşmiş durumda. Bunun yanı sıra, ortaya çıkan son raporlara göre, dağıtım tarihi ise, 16-18 Aralık tarihleri olarak belirlenmiş durumda. Bu dağıtım işleminin 2 günlük süreç içerisinde tüm cihazlarda tamamlanması bekleniyor.

LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yüklemeniz durumda, cihazda karşılaştığınız birçok sorunu çözmüş olacaksınız. Hız konusunda daha iyi sonuçlar ortaya çıkaran Android 6.0 Marshmallow ile birlikte aynı zamanda pil ömrü de daha uzayacak. Bu da kullanıcılara önemli bir avantaj sağlayacaktır.

LG firması tarafından daha önce açıklanan tüm modellere yıl bitmeden Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin dağıtılması bekleniyor. Firma, bu güncellemede birçok önemli firmayı geride bırakmış durumda. Bu da LG kullanıcılarını memnun ediyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung Kapaklı Telefon Modelinin Görselleri Sızdırıldı! başlıklı makalemizde Samsung Galaxy Golden 3 ve Samsung kapaklı akıllı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yeni Sanal Gerçeklik Gözlüğü: Figment VR!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478