Lg G3 Ekran Görüntüsü Alma

Lg g3 ekran görüntüsü nasıl alınır ? Resimleri ve anlatımımızı takip ederek işlemi yapabilirsiniz. İnternette ekran görüntüsü almak için makaleleri araştırdığım zaman, bütün sitelerin aynı kaynağı kullanarak yazdığını gördüm. Bir kullanıcı bu anlatımı uyguladığı zaman telefonda ekran görüntüsünü alamaz. Bahsedilen tuşlara basılarak ekran görüntüsü alınabilir şeklinde anlatımlar var fakat ekran görüntüsü bu şekilde alınamıyor.

Ekran görüntüsünü almak için tuşlara basmak yeterli değil. Basılı tutmanız gerekiyor. 

G3 Ekran görüntüsü alma

Power Buton ve Ses azaltma tuşuna basılı tutun.

Not: Tuşlara ekran görüntüsü ekrana gelene kadar basılı tutmanız gerekiyor. Eğer hala ekran görünsünü alamıyorsanız tuşlara basamadığınız anlamına geliyor.

lg ekran görüntüsü alma
ScreenShots almak istediğiniz ekranda tuşlara bastıktan sonra ekran görüntüsü alınmış olacaktır.

Çektiğiniz resimleri Galeri / Screenshots klasörü içinde görebilirsiniz.

Çektiğiniz resimler otomatik olarak galeride ScreenShots klasörüne kaydolacaktır. Resmi açtıktan sonra yukarda bulunan menüleri kullanarak çektiğiniz resimde birçok düzenleme ve değişiklik yapabilirsiniz. Çektiğiniz resimlerin üstünde bulunan kısayol menüsü ile birçok servislerde kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan General Mobile Discovery 2 Nasıl Format Atılır? başlıklı makalemizde Discovery 2 fabrika ayarlarına döndürme, Discovery 2 format atma ve Discovery 2 sıfırlama hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Turkcell T50 Ekran Görüntüsü Alma

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478