LG G Watch Üstünde Half-Life Oyununu Çalıştırdılar!

Youtube kanalı üzerinden genel olarak bir uygulamayı çok farklı bir sistem üzerinde çalıştırdığı kesitleri paylaşmakta olan Dave Benett,bu sefer LG G Watch üstünde Half-Life oyunu çalıştırdı. Geçmiş olduğumuz sene Canon marka yazıcı üstünde Doom’un oynandığını gördük. Bu sefer ise yapılan olayın dikkatimizi oldukça yüksek bir şekilde çektiğini açıklayabiliriz. Yabancı bir Youtube kanal sahibi olan Dave Benett, Android War ile birlikte çalışmakta olan LG G Watch üstünde Half-Life Çalıştırdı.

SDLash Uygulaması İle Başardı!

SDLash uygulamasını kullanmayı başararak Half-Life oyununun Android War işletim sistemine sahip olan her türlü akıllı saatler üzerinden oynanabileceğini söylemekte olan Youtube kanalı sahibi Dave Benett. Akıllı saatte oyun çalıştırmak tehlikeli mi? Dave Benett bu kontrolün ise sanıldığından çok daha zor ve saatin işletim sisteminin kesinlikle çökebileceğinin altını çizmeden geçemedi. LG G Watch’ın ekran üstünden oynanmasının oldukça zor olduğunu belirtmiş olan Benett, kare görüntülü saatlerde bu oyunun kontrolünün az bir şey daha kolay olabileceğini belirtti.

Bu Kişilerin Profesyonel Olması Gerekiyor!

Ayrıca bu tür işlemleri yapmaya kalkan kişilerin çok profesyonel olmaları gerekmektedir ki eğer profesyonel bir şekilde davranamazsalar akıllı saate Half-Life yükleme işlemi anında olmasa bile ileri ki süreler de saatlerinde çeşitli aksaklıkların ve bozulmaların olacağından haberdar olmalarında fayda var. Sonuçta bu işlemi yapan kişiler günümüzde son derece profesyonel yazılımcılardır ki bunun sonucunda da oldukça güzel şeyler ortaya çıkabilmesi ile birlikte kötü sonuçlarda doğurabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Apple TV iPhone 6s ile Birlikte Eylül Ayında Duyrulacak! başlıklı makalemizde apple ve apple tv hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Hackerlar, Jeep’in Kontrolünü Ele Geçirdiler!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478