Legendary Pokémon Filmi İçin Kolları Sıvadı!

Pokémon Go’nun inanılmaz başarısı karşısında Legendary şirketi canlı aksiyon türünde bir Pokémon filmi üretmek istiyor. Bu planlar tabiki daha çok erken aşamada ama Deadline sitesinde yapılan açıklamaya göre henüz herhangi bir anlaşma yapılmış durumda değil. Eğer Legendary filmin haklarını alırsa Warcraft filminde kullanılan tekniklerle Pokémon’ları canlı canlı görebileceğiz.

İlk Pokémon oyunu Amerika’dan önce Japonya’da 1996 yılında piyasaya sürüldü. Seri Nintendo’nın asıl Game Boy’unda iki faklı sürüm olarak yayınlandı; Pokémon Blue ve Pokémon Red. Amacın Pocket Monsters adı verilen Pokémon’ların hepsini yakalayıp ve eğiterek Pokemon Uzmanı haline gelmek olduğu oyun kısa sürede çok sevildi ve kart oyunundan anime serisine kadar bir çok platformda popüler oldu. Serinin ilk çıktığı tarihten bugüne kadar 279 milyonun üstünde oyun satıldı ve en çok satan oyunlar listesine girdi.
Amerika’da sadece 5 tanesi vizyona girme şansı yakalamasına rağmen 1998 yılından bugüne kadar 19 adet Pokémon animasyonu yapıldı. İlk üç film Amerika’da sırasıyla 85 milyon dolar, 43 milyon dolar, ve 17 milyon dolar hasılat yaptı.

Bir önceki yazımız olan Pokémon Go Nasıl İndirilir? başlıklı makalemizde android, ios ve pokemon go hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fallout 4’ün Yeni Ek Paketine İlk Bakış!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478