Kullanışlı Tarayıcı Eklentileri

Merhaba arkadaşlar bugünku yazımda sizlere kullanışlı eklentileri anlatacağım ;

İnternette dolaşırken işinizi kolaylaştırabilecek eklentileri indirerek daha kolay, hızlı ve pratik şekilde işlerinizi kolaylıkla indirebilirsiniz. Size 5 eklentiden bahsedeceğim hepsi biribinden kullanışlı ve pratik umarım yardımcı olurum .

POCKET: Pocket sizin  begendiğiniz sayfaları, videoları,resimleri ,yazıları internet  desteği olmadan yani şöyle çevrimdışı olduğunuzda  size o sayfları ve yazıları v.s göz atma imkanı sağlamaktadır. Chrome, Firefox, Safari, Opera tarayıcıları tarafından hizmet vermektedir. Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

Pocket İndir

PUSHBULLET: Bu eklenti sayesinde akıllı telefonunuzu kişisel bilgisayarınızdan kontrol etmenize imkan verir.Bilgisayardan telefonunuzu kontrol edebilir mesajlarınıza bilgisayarınıdan cevap verip gönderebilirsiniz .Chrome, Firefox, Safari, Opera tarayıcıları tarafından hizmet vermektedir. Aşağıdaki linkden  indirebilirsiniz.

Pushbullet İndir

GIPHY: Sosyal paylaşım sitelerinde gif paylaşmalarınıza olanak sağlar.Gifleri bu eklenti aracılığıyla aramanıza kolaylıkla paylaşmanıza olanak sağlar. Chrome, Firefox, Safari tarayıcıları tarafından hizmet vermektedir. Aşağıdaki linkden  indirebilirsiniz.
Giphy İndir
BUFFER: Sosyal medya hesaplarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz tüm sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yapabileceğiniz , paylaşımları zamanlayıp urlleri kısaltabilir sosyal medya hesaplarınızdaki trafiği burdan kolaylıkla takip edebilirsiniz.Choreme ,Firefox, Safari tarafından desteklenmektedir.
Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz:
Buffer İndir
LİGHTSHOT:Ekran görüntüsü almanıza olanak sağlar ayrıca o ekran görüntüleriniz düzenleyip hızlıca paylaşmanızı sağlar Chorem tarafından desteklenmektedir Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz eklentiyi:
Lightshot İndir
FVD VİDEO DOWNLOADER:Ücretsiz video indirme eklentisidir.Choreme tarafından desteklenmektedir.Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz:
http://chrome.google.com/webstore/detail/fvd-downloader/lfmhcpmkbdkbgbmkjoiopeeegenkdikp

ADBLOCK:Reklamları engelleminize yardımcı olur ve en güzeli de sayfalarda özgürce hiç bir reklam kapatmadan rahatlıkla sörf yapabilirsiniz . Choreme tarafından desteklenmektedir Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz:

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=tr

PANİC BUTTON:Bu eklenti sayesinde açık sekmeleri gizleminiz sağlar ve ayrıca ayarlar kısmından şifre koymanızı sağlar bu sayede güvenli şekilde çalışabilirsiniz choreme tarafından desteklenmektedir Aşağıdaki linkden indirebilirsiniz:

https://chrome.google.com/webstore/detail/panicbutton/faminaibgiklngmfpfbhmokfmnglamcm

Bir önceki yazımız olan Be My Eyes - Canlı Yayın Uygulaması başlıklı makalemizde Be My Eyes hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Bir Türk Oyunu : Mount And BLade 2 Bannerlord

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478