Kraken Rahibesi Geliyor!

Dünyaca ünlü oyunlardan biri olan League Of Legends ‘Illaoi’ adlı yeni şampiyonuna kavuşacaktır. Şu an dünya üzerinde en fazla oynanan oyun ünvanını elinde bulunduran League Of Legends bundan birkaç sene öncesinde ülkemize Türkçe dil desteği ile Türkiye sunucusuyla birlikte gelmiştir. Kısa zamanda ülkemizde de son derece popüler hale gelmiş olan ve Türkiye’de de en fazla oynanan oyun olma ünvanını elde eden League, oyunda bulunan 100’ü aşkın şampiyonlara bir yenisini daha ekleneceğini hayranlarına duyurmuştur. League’in şampiyon kadrosuna yeni katılacağı duyurulan karakterin ismi ‘Illaoi’ dur. Illaoi diğer tüm League Of Legends şampiyonlarında gördüğümüz gibi sadece kılıç veya kalkana sahip bir askerden çok daha fazlası bulunmaktadır. Oldukça garip ve gülle benzeri bir aksesuara sahip olan Illaoi, bu aksesuar ile mistik güçleri yardımıyla kendi adına dövüşecek bir dokunaç ordusunu savaş alanına sürmektedir.

illaoipcomic
Sahip olduğu skill’leri pasif özelliği bulunan dokunaçlarla birleştiren ve aynı zamanda rakiplerinin karşısında tek başına veya takım savaşlarında oldukça etkili bir şekilde durabilen Illaoi, takım savaşlarında son derece önemli olan ‘solo lane’ de oynanması için tasarlanmıştır. Yavaşlatma özellikleri ile ultimate skill’inden de anlayabileceğiniz gibi temel olarak takım savaşlarında yer alınması için görevlendirilmiş olan Illaoi oyunun ilk kısımlarında karşısında bulunan rakiplerden biraz geride kalacak gibi görünmektedir. Oyunu oynayan kişiler bu hazzı fazlasıyla alacaklardır.

Bir önceki yazımız olan 9-15 Kasım Tarihleri Arasında Çıkacak Oyunlar! başlıklı makalemizde Follout 4, Oyunlar ve PC hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Lenovo Seneler Sonra Zarar Etti!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478