Kiwi Uygulama Bildirimleri Nasıl Engellenir (Resimli Anlatım)

En çok kullanılan uygulama haline gelen Kiwi, sosyal medya sitesi olan Facebook’u esir almış durumda, işte sürekli bildirimi gelen Kiwi hakkında sıkça sorulan sorulardan biri olan Kiwi Uygulaması Nasıl Engellenir? sorusuna yanıt olmaya geldik. Bu işlem için 2 tane yol var, bu sizinpe paylaşmış olduğumuz yollar takip ederek Kiwi uygulamasını engelleyebilirsiniz. Kiwi uygulamasını engelledikten sonra sizleri rahatsız edecek bildirimlere son vermiş olacaksınız.

Kiwi Uygulama Engelleme 1.YOL

Bu yol en basit ve en kolay bir şekilde çözüme ulaşabileceğiniz bir yoldur. Öncelike Facebook’a giriş yaparak bildirimler kısmından size gelen daha önce Kiwi uygulamasını bulup bildirimin yanında yer alan X işaretine tıklayarak bildirimi kapatabilirsiniz.

1

X işaretine bastıktan sonra 2 tane seçenek çıkacaktır, bunlardan biri Kapat diğer ise Açık Tut. Bu seçeneklerden Kapat butonunu seçince artık Kiwi’den bildirim almayacaksınız.

2

Kiwi Uygulama Engelleme 2.YOL

Bu yöntem biraz kafa karıştırıcı olduğu için sizlere 1.Yolu denemenizi tavsiye ederiz, her neyse denemek isteyen arkadaşlar adına Kiwi Uygulama Engelleme yolunu kısaca anlatalım;

Facebook’a giriş yapınız ve aşağıdaki adımları izleyiniz.

1. Ayarlar Bölümüne gidip sol tarafta yer alan Kırmızı ikona sahip olan Engelleme yazısına tıklıyoruz.

2. Karşımıza gelen, Engellemeleri Yönet bölümünden alt kısımda yer alan Uygulamaları engelle bölümünde yer alan kutucuğa Kiwi yazıp uygulamayı seçiyoruz ve uygulamayı engellemiş oluyoruz.

3

 

Bir önceki yazımız olan Kiwi uygulaması nedir ? başlıklı makalemizde kiwi uygulaması ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung’dan ülkelere özel telefon

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478