Kiwi Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Çıktığı ilk günden itibaren milyonlarca kullanıcıya sahip olan Kiwi uygulamasını üliemizdede hızlı bir şekilde yayılmaya başladı uygulamanın konum bildirmesi ve bir çok kullanıcıyla bunu paylaşması can sıkıcı olabiliyor. Bir çok kullanıcı yine bu sebeplerden üyeliğini silmek istiyor bizde by konumuzda Kiwi Uygulamasındaki Hesabımızı sileceğiz. Facebook bildirimlerini engellemek istiyorsanız bir önceki konumuz olan Kiwi Uygulama Bildirimleri Nasıl Engellenir (Resimli Anlatım) yazısını inceleye bilirsiniz.

Kiwi Hesap Dondurma

Kiwi uygulamasında hesabınızı donduramazsınız, hesabınızı bir süre kullanmadığınız zaman da sistem tarafından silinmez. Bunun için hesabınızı ya silebilirsiniz ya da uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Kiwi Hesap Silme 1. Yol

1. Yolu tavsiye ederim, sizler için en kısa yol bu yoldur. Öncelikle https://kiwi.qa/profile/delete_account bu adresi kopyalayıp tarayıcınızın URL çubuğuna yapıştırıp bu adrese gidiniz. Ardından Facebook olarak giriş yaptıktan sonra Hesabınızı silebilirsiniz. Giriş yap butonuna tıkladığınızda sizin Hesabı Sil Evet/Hayır şeklinde bir uyarı sistemi çıkacaktır. Bu işlemi yanıtladıktan sonra hesabınız silinecektir.

 

Kiwi Hesap Silme 2. Yol

Öncelikle bu işlemi Facebook üzerinden yapamıyorsunuz, bunun için https://kiwi.qa adresine giderek giriş yapınız. (Eğer Facebook hesabınız açık ise, otomatik giriş yapacaktır)

Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Profil yazısına tıklayınız ve ardından profiliniz açılınca Profili Düzenle bölümünün üstünde yer alan Ayar bölümüne tıklayınız.

kiwi-hesap-silme2

Sizi ayarlar sayfasına yönlendirince alt kısımda yer alan Hesabımı Sil bölümüne tıkladığınızda sizi başka bir sayfaya yönlendirecektir. Ardından Tekrar Facebook Giriş yap butonuna tıkladığınızda sizin Hesabı Sil Evet/Hayır şeklinde bir uyarı sistemi çıkacaktır. Bu işlemi yanıtladıktan sonra hesabınız silinecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Kiwi Uygulama Bildirimleri Nasıl Engellenir (Resimli Anlatım) başlıklı makalemizde Kiwi, Kiwi bildirim engelleme ve Kiwi hesap silme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Uğurcan3 sene önce
  • Facebook u sildim mail adresimin şifresini unuttum silmem lazım çok önemli ama giriş saglayamiyorum desteginizi rica ediyorum

Sıradaki içerik:

Kiwi Uygulama Bildirimleri Nasıl Engellenir (Resimli Anlatım)

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478