İşte Android Blackberry Venice

İşte Android Blackberry Venice

Android işletim sistemli ilk Blackberry markalı akıllı telefon olacak Venice, nihayet detaylı olarak göründü. İşte fiziksel klavyeli ve kavisli ekrana sahip Blackberry Venice fotoğrafları ve tanıtım tarihi.

Yıllar boyunca Android işletim sisteminin ağına dahil olmamak için direnen Blackberry, sonunda yaşadığı gerilemelerden dolayı Android işletim sistemine geçme kararı aldı.

Geçtiğimiz MWC döneminde kavisli ekrana sahip olan bir telefon  geliştirildiğini paylaşan Blackberry CEO’su John Chen’in açıklamaları sonrasında kavisli ekrana ek olarak, fiziksel klavyeye ve Android işletim sistemine de sahip Blackberry Venice hakkında sızmalar gelmeye başladı.

Blackberry Venice karşınızda

Son yapılan sızıntılara bakıldığında ise Blackberry Venice fotoğrafları ve çıkış tarihi belli olmuş gibi görünüyor. Evan Blass tarafından dün paylaşılan Blackberry Venice fotoğraflarında odak olarak Android işletim sistemine dikkat çekildiği anlaşılmakta.

Blackberry Venice ne zaman tanıtılacak?

Tanıtım tarihi konusunda henüz kesin bir tarih olmamasına karşın Evan Blass ve Crackberry kaynakları tarafından paylaşılan bilgilere göre, Blackberry Venice 2015 Kasım ayında tanıtılacak ve tüm Amerikalı taşıyıcılar ile ön satışa sunulacak.

Özellikle Samsung’un kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge ile rekabet edeceği tahmin edilen Venice cihazının, şu an için Amerika dışındaki teknoloji pazarlarında satışa sunulup sunulmayacağı  bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan İşte Android M'in Gerçek İsmi başlıklı makalemizde Android M, android marshmallow ve Android Marşmalow hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Blackberry Akıllı Telefonu Kasım 2015’te Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478