İrlandalı Boksör’ün Oyunu Çıktı!

Geçtiğimiz ay Aksaray’da esnafın dolabındaki suları döktüğü gerekçesiyle darp edilmek istenen İrlandalı Turist oyun konusu oldu…

İrlandalı Boksör

Hatırlarsanız geçtiğimiz ay Aksaray’da çıkan bir kavgada İrlanda’lı turiste karşı neredeyse tüm çarşı esnafı ayaklanmıştı.

İrlandalı turist’e saldıran çarşı esnafı sopalarla turistin üzerine yürümüş fakat olan yine esnafa olmuştu.Kısa sürede Türkiye’de fenomen haline gelen İrlandalı Turiste bir çok turizm şirketinden tatil teklifi yapılmıştı.Türkiye’ye kısa sürede nam salan adamın haber kanallarıyla yaptığı röportajdan sonra olayın aslı belli oldu meğerse İrlandalı turist boksör’müş.Çarşı esnafıyla çıkan kavgada sandalyeler,sopalar havada uçarken boksör İrlandalı can havliyle üzerine gelen tüm esnafı tek tek yere sermiş ve bir kaç kişinin dişlerini kırmıştı.
Bu kavgayı konu alan Türk asıllı oyun şirketleri bu fırsatı değerlendirdi ve kısa sürede fenomen haline gelen İrlandalı Boksörün oyununu yaptı.İlginçtirki İrlandalı Boksör oyunu kısa sürede en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başardı.

İrlandalı boksör oyunu

Oyun içeriğinde tek yapmanız gereken yön tuşlarıyla sağa veya sola harek ederek üzerinize gelen esnafa boşluk tuşunu kullanarak vurmak.Oyunda dikkat etmeniz tek şey boksör’ün canının azalmaması.Bu arada üzerinize esnaf tarafından atılan şişe ve sopalara dikkat edin çok canınız gidiyor.

Oyunu denemek isterseniz Buraya Tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FM 2016 Yeni Bilgiler! başlıklı makalemizde fm 2016, fm 2016 çıkış tarihi ve fm 2016 minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

FM 2016 Yeni Bilgiler!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478