iPhone 7’deki Küçük Tasarım Değişiklikleri

Bu sonbaharda piyasaya sürülecek olan yeni iPhone’un iPhone 6 ve iPhone 6S’ten tasarım olarak pek bir farkı olmayacağı konusunda söylentiler internette dolaşmaya devam ederken yeni açıklanan bir rapor iPhone 7’de ufak tasarım değişiklikleri olacağını iddia ediyor.

Apple daha önce cihazın üst kısmında bulunan ahize kısmını büyütmek için planları olduğunu duyurmuştu. Görünüşe göre bu planı iPhone 7’de uygulayacak. Bunun sonucunda iPhone6 ve iPhone 6S’lerde kullanılan ekran koruyucu filmler iPhone 7’ler için uyumu olmayacak.

Ön taraftaki ışık sensörü cihazın sol tarafından sağ tarafına taşınırken arka kamera kenarlarının da daha geniş olması bekleniyor. Ayrıca iPhone 7 Plus modelinde çift objektifli kameraya geçileceği onaylanmış durumda.

Bir başka söylentiye göre Apple’ın planları arasında kulaklık girişinin kaldırılarak cihazın alt kısmına ikinci bir hoparlör yerleştirileceği geçiyor. Çin’den sızan görüntülere göre anten kısmındaki arka kabuk da basitleştirilmiş olacak.

The iPhone 7's dual-lens camera could be a game changer.

Su geçirmeme, daha hızlı A10 işlemci, daha fazla RAM, ve gelişmiş 3D Touch özellikleri beklenirken iPhone 7 bu sonbaharda duyurulacak.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 7 Sadece Curved Ekranlı Olacak! başlıklı makalemizde curved ekran, galaxy note 7 ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 7 Sadece Curved Ekranlı Olacak!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478