İPHONE 7 İçin Beklenen Diğer Özellikler

İPHONE 7 İçin Beklenen Diğer Özellikler

Kablosuz Şarj
Kablosuz Şarj devrimi Android cihazların bir çoğunda ve Samsung’un en yeni amiral gemisi modeli olan Samsung Galaxy S6’da başladı .
Bu sebepten ötürü, Kablosuz şarj donanımı herhangi bir benzer bazı akıllı telefonlarda bulunuyorsa bu, Apple’ın iPhone 7’sine katma değer olarak yansıyacaktır.

Geliştirilmiş Pil Ömrü
Android akıllı cihazlarının pil ömürleri her yeni modelde yavaş yavaş artmakta. Fakat iPhone’ların pil ömrü hala beklentilerin çok altında kalıyor. Ve ayrıca, android cihazlar en yeni donanım birimlerini kullanarak daha az güç harcayarak, olağanüstü performans yeteneğine sahip oluyorlar. Ve bu sebeple, Apple daha az güç harcayan işlemciler ile pil ömrünü uzatmayı hedefliyor.

Su geçirmez Dış Gövde
Son yıllarda akıllı telefon piyasasına  su geçirmeyen dış tasarımı olan veya suya dayanıklı kaplama ile üretilmiş bayağı telefon modeli sunuldu. Samsung Galaxy S5 ve Sony Xperia serisi bu örneklerden en önemlileridir. Apple’ın iPhone7 cihadında su geçirmezliğe çok önem vereceği de söylentiler arasında. Söylentiler eğer ki doğruysa, sadece dış kasa ve ana devre kartları değil telefonun tümü su geçirmez olacak.

Bir önceki yazımız olan İPhone 7 Ekran Özellikleri başlıklı makalemizde iPhone 7 ve iphone 7 ekran hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İPhone 7 Ekran Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478