İPhone 6S, Samsung Galaxy S6, LG G4: Hepsi Sadece 1 Dolar Olabilir Mi?

Birçoğumuz için inanılmaz görünse de, yıl başının yaklaştığı şu günlerde Amerika’da bulunan bir satış mağazasının yaptığı bir kampanya büyük ses getirdi. Aslında bu uygulama yeni de sayılmaz çünkü daha önce de (özellikle de açık artırma siteleri başta olmak üzere,) büyük mağazaların bu tür satış kampanyaları düzenlediğini zaman zaman duymaktayız.

Telefonlar

Bu kampanyalardan sonuncusunu ise Amerika’da bulunan BestBuy adlı alışveriş sitesi düzenledi. Buna göre İPhone 6S, İPhone 6, Samsung Galaxy S6 ve LG G4 gibi birkaç bin liralık telefonları sadece 1 Dolara alabiliyorsunuz. Bununla birlikte kargo ücretini merak edenler için 2 gün içerisinde sipariş verdikleri taktirde kargo parası vermeyeceklerini belirtelim. Ancak bu kampanyadan bütün telefon kullanıcılarının yararlanamadığını çünkü söz konusu kampanyanın en önemli koşulunun Verizon, A&T ya da Sprint gibi telefon operatörleriyle yapılacak 2 yıllık anlaşma kapsamında verileceğini de eklemek gerek. Her ne kadar şarta bağlı olsa da, Amerika’daki kullanıcıların bu kampanyaya oldukça yoğun ilgi gösterdiğini (özellikle de İPhone 6S’e)de ekleyelim.

Amerika’da şu anda en yoğun ilgi gören kampanyalardan biri olan bu kampanya sadece telefonlarla sınırlı değil üstelik. Diğer teknolojik ürünleri de yukarıda saydığımız telefon operatörlerinden birine abone olmak şartıyla 1 dolar gibi sembolik bir fiyatla alabilmeniz mümkün.

 

Öte yandan, kampanya dışında operatöre 2 yıllık abone olarak bu telefonlardan birini almak istediğinizde ise, 200 dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor ki bu da kampanyanın neden yoğun ilgi gördüğünü açıklıyor diyebiliriz aslında.

 

 

Bir önceki yazımız olan WhatsOnline Uygulaması İle WhatsApp'ta İstediğiniz Gibi Takip Edebilirsiniz! başlıklı makalemizde takip, WharsOnlıne ve WhatsAlert hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

WhatsOnline Uygulaması İle WhatsApp’ta İstediğiniz Gibi Takip Edebilirsiniz!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478