Iphone 6S Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

Appel’ın, eylül ayında açıklaması beklenen Iphone 6s ekran görüntüleri yayınlandı.

iphone-6s

Apple geçtiğimiz dönemlerde sızıntılar konusunda çok hassas bir firma olmasına karşın son zamanlarda bilgi sızıntılarına karşı daha esnek davranışlar sergiliyor. GeekBar tarafından geçtiğimiz günlerde ilk Iphone 6s ekran görüntüleri yayınlandı. Çinli bakım ve tamir şirketi GeekBar tarafından paylaşılan Iphone 6s ekran görüntülerine göre ForceTouch özelliği olacağı yüksek ihtimal. Appel dan bunun ile ilgili bir açıklama gelmemiş olsa bile sızdırılan görüntülere göre cihaz, Iphone serisindekilere göre farklı parçalar içeriyor.

GeekBar haricinde OnLeaks tarafından da Iphone 6s ekran görüntüleri yayınlandı. OnLeaks aracılığı ile  sızdırılan CAD çizimlerinde Iphone 6S ve Iphone 6S Plus cihazlarının ailenin diğer serilerinden daha kalın olacağını ortaya koyuyor. Çizimlere göre Iphone 6S serisinin diğer serilere göre 0.2mm daha kalın olacak. Kalınlık ForceTouch özelliğinden kaynaklanıyor.  Ayrıca her iki cihazda da kenar boyunca uzanan anten şeridi ortadan kaldırılıyor. Iphone 6S 7.1 ve Iphone 6S Plus 7.3 mm kalınlıkta olacak.iphone

Birçok farklı kaynak tarafından Iphone 6S ekran görüntüleri yayınlandı. Bu bilgilere göre Iphone 6S ve Iphone 6S Plus cihazlarının 12 MP kamera, 2 GB LPDDR4 RAM, Apple A9 işlemci ve yenilenen sensörler olacağı gelen bilgiler içinde.

Bir önceki yazımız olan Android M Yeni Bir Güncelleme Aldı başlıklı makalemizde android ve Android M hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Android M Yeni Bir Güncelleme Aldı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478