İPhone 6c’nin Çıkış Tarihi Netleşmeye Başladı!

Akıllı telefon pazarının en yüksek fiyatlı telefonları arasında bulunan İPhone‘ lara alternatif olarak düşük fiyatlı İPhone’ ların geleceğini biliyoruz. Bu İPhone’ lardan ilki olan İPhone 6c‘nin çıkış tarihi de sızdırılan bilgiler sayesinde yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Müşteri profilini daha da genişleterek herkese hitap etmeye ve pazarda daha çok kazanmaya öncelik veren Apple, orta seviyede telefonlar üretmeye hazırlanıyor. Bu orta seviye telefonların ilki olan ve İPhone 6c adıyla piyasaya çıkarılacak olan telefon, normal İPhone’ un görünüm olarak neredeyse aynısı olmakla birlikte, teknik ve donanımsal özellikler olarak ise daha normal İPhone‘ lardan daha düşük seviyede olarak karşımıza çıkacak.

İPhone 6c ile ilgili olarak daha önce sızdırılan bilgilerde, teknik özelliklerinin neler olduğu hakkında sızıntılar yapılmış ve ayrıca çıkış tarihi hakkında da bilgi verilmişti. Bu bilgilere göre İPhone 6c’nin  2016 yılı Şubat ayında 6c’nin çıkacağı belirtilmişti ancak son gelen bilgilere göre Apple, Mart ayı içerisinde Apple Watch 2’nin tanıtımını yaparken, aynı zamanda İPhone 6c’yi de tanıtacak.

İPhone 6C konsept

Tanıtımın Şubat ayı yerine, Mart ayında yapılması ise çoğu kişiye göre daha mantıklı çünkü Apple, iki ayrı tanıtım yapmak yerine tek bir tanıtım yapmayı yeğleyebilir. Apple’ın Mart ayında tanıtımını yapmasının beklendiği İPhone 6c, 4 inç ekrana sahip olacak. İPhone 6c ile ilgili en çok merak edilenlerden biri olan fiyatının ise, 400-500 dolar aralığında olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Mesajlaşma Uygulamaları Neler? başlıklı makalemizde snapchat, telegram ve Tictoc Messenger hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Age Of Empires Efsanesi Sonunda Mobil Platformlarda!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478