İPhone 6 ve İPhone 6S İçin Yeni Deri Kılıflar Satışta!

Bu gün 1 Aralık Dünya AIDS günü ve dünya üzerinde vücudun bağışıklık sistemini çökerten aids hastalığına neden olan HIV virüsü taşıdığını bilmeyen 36.9 milyon insan yaşıyor. Bu nedenle de, dünya üzerindeki büyük firmalar AIDS’e karşı farkındalık oluşturmak için çeşitli faaliyetler düzenleyerek bu konuda insanların dikkatini çekmeyi ve böylece, insanların bu hastalığa karşı daha dikkatli olmasını sağlamaya çalışıyorlar.

İPhone 6S Plus

Apple’ın bu konuda yaptığı etkinlik ise, PRODUCT(RED) kampanyası. Apple’ın başlattığı bu kampanyada, İPhone, İPod ve İPad gibi ürünler için çeşitli aksesuarlar üretilecek.

Kampanyanın adından da anlayacağımız gibi, bu aksesuarların rengi ağırlıklı olarak kırmızı renk seçilmiş ancak kampanya çerçevesinde üretilen  farklı renklerde aksesuarlar da mevcut.

Aslında Eylül ayından itibaren uygulanmaya başlanan bu kampanyada, üretilecek olan aksesuarlar sadece İPhone 6 ve İPhone 6S Plus için kılıf olarak tasarlanmıştı ancak, bu durum daha sonra değişti ve diğer İPhone cihazları için de üretilmeye başlandı.

Apple’ın PRODUCT(RED) kampanyası için ürettiği kılıflar, Avrupa’da satılmaya başlandı bile. Bununla beraber, ana renk kırmızı olsa da, iki farklı kahverengi renk, gri, gri, siyah, gece mavisi olarak diğer renk seçenekleri de mevcut. Çeşitli renklerdeki bu kılıfların fiyatı ise, 45 dolar olarak belirlenmiş.

Apple’ın PRODUCT(RED) kampanyası için sponsorlu ürünlerle yaptığı kampanyaya 65 milyon dolarlık katkı yaptığı da gelen bilgiler arasında. RED için bu güne kadar toplanan yardım miktarı ise, 214 milyon dolar.

 

 

Bir önceki yazımız olan USB-C Geleceğin Portu Olacak! başlıklı makalemizde apple, dell xps 12 ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Asus ZenFone Selfie Sınırlı Sayıda Üretimi Sağlanacak

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478