İOS Platformlarında Kullanılabilecek En İyi Widget Uygulamaları!

İOS Platformlara ekleyebileceğimiz uygulamalardan ilki Wdgts adlı uygulama. Ücretsiz olarak eklenebilen bu uygulama sayesinde hem App Store’da bulunan 4 uygulamadan birini, hem de maksimum 4 araç veya menüden herhangi bir uygulamayı seçebiliyoruz. Bunun yanı sıra, Contact Launcher kısmından da telefonda bulunan çağrı yapma uygulamalarını açıp istediğimiz numaralar çağrı ya da arama yapabiliriz. Premium paketi satın almamız halinde ise batarya bilgisi, depolama bilgisi veya veri bağlantı hızı gibi bilgileri de ekleyebiliriz.

7 MB boyuta sahip olan İOS uygulamalarından biri de, Namaz Vakti uygulaması. Gün içerisindeki bütün namaz vakitlerini gösteren uygulamada, bir namaz vaktinden gelecek olan namaz vaktine ne kadar süre kaldığını da kolayca öğrenebiliyorsunuz.

namaz vakti

İOS platformuna eklenebilen bir diğer uygulama ise İLauncher uygulaması. İLauncher uygulamasında contact kısmından giriş yapma, App kısmından uygulama, settings kısmından ayarlama yapma, diğer bölümler ile internet sayfası ya da harita konumu gibi bilgiler eklenebilen İLauncher uygulamasını istediğiniz gibi de özelleştirebilirsiniz.

Hava durumu, batarya kullanımı, saat ve takvim gibi uygulamaların bulunduğu ve 18 MB’lık kapasiteye sahip olan uygulamalardan bir diğeri ise Widget uygulaması. Bu uygulamayı kullanmak için yapmamız gerekense, Widget düzenleme kısmından düzenlemeyi aktif et bölümüne girerek istediğimiz uygulamayı aktif etmek. Ücretsiz bir uygulama olan Widget uygulamasının en güzel yanlarından biri ise, diğer uygulamalarda ücretli olan batarya şarj bilgisinin ücretsiz olması diyebiliriz. Bununla birlikte ayarlar kısmından arka plan rengini de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wdgts uygulamasının en güzel özelliklerinden biri de Ahmet Yalçınkaya’nın geliştirdiği YDS kelime uygulaması. 2 lira 69 kuruş karşılığında 2500 kelime öğrenebileceğiniz bu uygulamanın çok beğenildiğini de ekleyelim.

yds kelime

Bir önceki yazımız olan Davetiye ile Kutlamalara Teknolojik Çözüm başlıklı makalemizde app store, Google Play ve ios hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi Pad 64 GB, Satışa Çıkar Çıkmaz Tükendi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478