iOS 9.2 Beta 3 Yayında!

Apple tarafından sadece kendi cihazları için üretilen işletim sistemi olan iOS konusunda güncellemeler tüm hızıyla devam ediyor. iOS 9 ile birlikte son derece önemli indirme rakamlarına ulaşan Apple firması, bu sürümün son versiyonu olan iOS 9.2 için çalışmalarını sürdürüyor.

Apple tarafından iOS 9.2 Beta 3 ve iOS 9.2 Public Beta 3 yayınlandı. Son yıllarda test aşamasını oldukça önemseyen ve kapalı testlerin yanı sıra kullanıcılara açık testler ile de tüm sorunlar göz önüne alınarak giderilmeye çalışılıyor. Bu da kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor.

iOS 9.2 Beta 3 İle Gelen Yenilikler!

iOS 9.2 için testler tüm hızıyla devam ederken önceki deneme sürümünde yaşanan aksaklıkların giderilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda çıkan yeni beta sürümünde Apple Watch cihazları ile iPhone cihazları arasındaki müzik senkronizasyonu sorunu çözüme kavuşturuldu. Böylece Apple cihazları arasında aynı müzik aynı anda çalacak.

Bazı Apple modellerinde yaşanan ağ ayarlarında gecikmeler önlendi. Bunun yanı sıra ağ konusunda paket kaybının azaltılması için önemli bir iyileştirme yapıldı. Ayrıca, Safari View Controller bundan böyle 3. parti uzantıları da destekleyecek ve bu da internette gezinme konusunda önemli bir avantaj sağlayacak.

ioss

Yine Safari konusunda yapılan güncelleme ile birlikte SF Safari View Controller herhangi bir uzantı çalışabilecek. Bunun yanı sıra Reloed düğmesine tıklamanız durumunda içerik engelleyiciler olmadan masaüstü sitesi talebi yollama seçeneği de eklendi.

iOS 9.2 Beta 3 Güncellemesi Alan Modeller!

iOS kullanıcılarının merakla beklediği iOS 9.2 Beta 3 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Touch 5 cihazlarına yüklenebilecek.

iOS 9.2 Beta 3 Yükleme!

Apple beta sürümlerini cihazınıza yüklemek için öncelikle cihazınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Bunun için de Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde bulunan “Enroll Your iOS Device” bağlantısına tıklamanız ve gerekli işlemleri yapmanız gerekmektedir.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınızda UDID kaydı bulunacaktır. Bundan sonra iOS Beta 9.1 Beta 2 yüklü ise, “Ayarlar” sekmesine ve sonrasında “Genel” kısmına, ardından da “Yazılım Güncelleme” kısmına tıklayarak yüklemeyi başlatmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İOS kullanıcılarına müjde var! başlıklı makalemizde google haritalar ve ios kullanıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Altın Kaplamalı iPad Pro Satışta!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478