İOS 9.2.1 Güncellemesi Yayınlandı!

Bildiğiniz gibi İPhone 6S’in pil göstergesinde bulunan sorun nedeniyle Apple’ın en geç Salı günü yeni güncelleme yayınlayacağı  gelen bilgiler arasındaydı ki, bu güncelleme bir kaç saat önce gelmiş oldu. Apple, İOS 9.3 sürümünü yayınlamadan önce, mobil platformlar için geliştirdiği ve kullanıcılar tarafından gelmesi beklenen İOS 9.2.1 güncellemesinin tam sürümünü yayınlamış durumda. Bildiğimiz gibi daha önce yayınladığı 9.2 güncellemesiyle Apple Music’te iyileştirmenin yanı sıra, Mail’de büyük ilişkiler için Mail Drop, fotoğraf, video aktarabilmek için İPhone USB kamera adaptörü desteği gibi yenilikler yapan Apple’ın henüz birkaç saat önce dağıtılmaya başlanan İOS 9.2.1 güncellemesinin tam sürümünde Beta güncellemesinde bulunan bu tür farklı yenilikleri içermediğini de söylemekte yarar var.

İOS güncellemesi

Bunun yerine İOS 9.2.1 güncelleme içeriğinde, “Bu güncelleme, MDM sunucusu kullanırken uygulama yükleme işleminin tamamlanmasına engel olabilen bir giderilmesi gibi sorun gidermeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir.” ifadelerinin yer aldığını da belirtelim.

Güncellemeyi Nasıl Yüklerim?

38 MB gibi oldukça az yer kaplayan bir boyuta sahip olan  İOS 9.2.1 güncellemesini yüklemek için yapmanız gerekense, Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden girerek gerekli ayarları yapmak.

Güncellemeden Hangi Cihazlar Yararlanacak?

Bu bilgiye ek olarak, İPhone 4S, İPhone 5, İPhone 5C, İPhone 5S, İPhone 6, İPhone 6S, İPhone 6S Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4 ve iPad Touch 5 modellerinin İOS 9.2.1 güncellemesini alacağını da ekleyelim.

Bir önceki yazımız olan iPhone 6s Pil Göstergesinde Sorun Yaşamaktadır başlıklı makalemizde iphone 6, iPhone 6s pil göstergesi ve sorun hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

20 Milyon Vatandaşın e-Devlet Hesabı Çalınabilir!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478